Порядок супроводу осіб з особовими освітніми потребами

На виконання вимог п. 2  Указу Президента України № 401/2017 від 02 грудня 2017 р. "Про внесення змін до п.3 Положення про національний заклад(установу) України" та згідно Наказу ХНПУ імені Г.С. Сковороди № 85-ОД від 05 червня 2018 р. "Про порядок супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністтю та інших маломобільних груп населення в ХНПУ", було розроблено і затверджено порядок супроводу (надання допомоги) осіб з особовими освітніми потребами.

Особа з особовими освітніми потребами (інвалідністю та інші мало мобільні групи населення) у випадку планування візиту до Університету має зв'язатися з відповідальною особою за забезпечення супроводу (надання допомоги такої категорії осіб) Білецькою Світланою Анатоліївною за телефоном +38(096) 613-41-70 або повідомити про це чергового (сторожа) прохідної відповідного навчального корпусу.

Навчальний корпус
Телефон
Адреса
навчальний корпус № 1
(057) 700-35-08
м. Харків, вул. Алчевських, 29
навчальний корпус  № 2
(057) 702-66-13
м. Харків, пров. Фанінський, 3
навчальний корпус № 4
(057) 700-35-26
м. Харків, вул. Чернишевська, 60
навчальний комплекс
(0572) 68-00-12
м. Харків, вул. Валентинівська, 2
навчальний корпус «В»
(0572) 68-66-06
м. Харків, вул. Валентинівська, 2

Відповідальна особа за забезпечення супроводу (надання допомоги) осіб з особовими освітніми потребами зобов'язаний у разі одержання інформації про прибуття такої особи з'ясувати мету її візиту та:

  • Якщо особа з особовими освітніми потребами має намір отримати інформацію про послуги Університету, повідомити про це відповідного керівника підрозділу. Надалі керівник даного підрозділу негайно (до 5 хвилин) прибуває особисто або забезпечує прибуття працівника підрозділу, який володіє необхідною інформацією, та консультує таку особу безпосередньо у кімнаті відвідувачів певного навчального корпусу.

  • Якщо особа з особовими освітніми потребами має намір відвідати Університет, доповісти про це проректору, який за розподілом повноважень відповідає за відповідний напрям роботи: черговий (сторож) навчального корпусу після інформування відповідальної особи ча забезпечення супроводу (надання допомоги) або за потреби, відповідних керівників підрозділів чи одного з проректорів Університету про прибуття особи з інвалідністю чи інших маломобільних груп населення, надалі виконує їх вказівки щодо заоезпечення зручності та комфортності перебування в Університеті вищезазначеній особі. За вказівок має супроводжувати таку особу до визначеного підрозділу (за необхідності залучає помічників). Після закінчення візиту відповідальна особа за забезпечення супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю чи інших маломобільних груп населення забезпечує супровід такої особи до виходу з Університету.

Даний Порядок оприлюднюється на офіційному веб-сайті Університету, а також розміщується на стендах службової документації навчальних корпусів.

 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.