Наукова та науково-технічна діяльність ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Порядок реалізації права на академічну мобільність

ПЛАН ЗАХОДІВ ДО ТИЖНЯ Г. С. СКОВОРОДИ

ПЛАН ЗАХОДІВ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАУКИ В ІМ'Я МИРУ ТА РОЗВИТКУ

План проведення заходів у ХНПУ імені Г.С Сковороди, присвячених Дню науки в Україні у 2023 році

Перші Всеукраїнські Прокопенківські читання «Освіта збереже Україну»

В університеті успішно працює аспірантура та докторантура з 10 спеціальностей, функціонує 3 спеціалізовані вчені ради із захисту докторських і кандидатських дисертацій. Результати своїх наукових досліджень науковці університету мають можливість друкувати у 17 фахових наукових журналах (перелік).

Для організації дослідницької інфраструктури в університеті створено і плідно працюють такі структурні підрозділи: лабораторії - 10 науково-дослідних, 1 навчально-наукова і 7 науково-методичних; рада молодих учених; студентське наукове товариство.

Наукова бібліотека університету є сучасним інформаційно-культурним центром і важливим складником освітнього процесу в університеті. Вона має розвинену інфраструктуру – читальні зали, абонементи. Нинішній бібліотечний фонд налічує майже 1 млн. примірників навчально-методичної та наукової літератури.

За роки існування університету в ньому склалися й успішно працюють наукові школи (докладніше за покликанням) за різними напрямами:

• педагогічна,
  • ​право,
  • психологічна,
  • політологічна школа,
  • економічна,
  • історична,
  • мистецька,
  • хімічна,
  • біологічна,
  • фізико-математична,
  • філологічна,
  • філософська
  • наукова школа з фізичного виховання і спорту

У наукових школах університету продовжується продукування нових знань, зберігається спадкоємність наукових і суспільних традицій між різними генераціями дослідників, відбувається генетичний зв’язок між творчою спадщиною попередників і пошуками сучасників.

Проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності
Адреса: м. Харків, вул. Алчевських, 29, к. 208,
тел +38(057)717-10-36,