Фізичне виховання, здоров’я і спорт

У Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди фізкультурно-масова, оздоровча та спортивна робота здійснюється за декількома напрямками:

1. Фахова підготовка студентів факультет фізичного виховання і спорту

2. Фізкультурною освітою здобувачів опікується кафедра теорії, методики і практики фізичного виховання

Співробітники кафедри здійснюють викладання навчальної дисципліни "Фізичне виховання", проводять заняття в спортивних секціях, організовують позааудиторну роботу з даного напряму. Метою цієї роботи є послідовне формування особистої фізичної культури майбутнього педагога.

3. Спортивний клуб університету об’єднує зусилля ректорату, факультету фізичного виховання і спорту, кафедр фізкультурного спрямування, громадських та студентських організацій університету щодо фізкультурної освіти, оздоровчої та спортивної роботи у навчальному закладі.