Фізичне виховання, здоров’я і спорт

У Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди фізкультурно-масова, оздоровча та спортивна робота здійснюється за декількома напрямками:

1. Фахова підготовка студентів факультет фізичного виховання і спорту

2. Неспеціальна фізкультурна освіта студентів усіх факультетів (окрім спеціалізованого). Таку роботу здійснюють дві кафедри фізкультурного спрямування:

Ці кафедри є навчально-методичними загально-університетськими структурними підрозділами, діяльність котрих спрямована на формування у студентів особистої фізичної культури майбутнього педагога. Формування засад здорового способу життя та фізичного самовдосконалення, надання необхідних теоретичних знань та практичних вмінь фізкультурно-масової, оздоровчої і спортивної роботи з майбутніми учнями.

3. Спортивний клуб університету об’єднує зусилля ректорату, факультету фізичного виховання і спорту, кафедр фізкультурного спрямування, громадських та студентських організацій університету щодо фізкультурної освіти, оздоровчої та спортивної роботи у навчальному закладі.

Звіт Ректора Університету про стан фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи та щорічне оцінювання фізичної підготовленності студентів за 2016-2017 н.р.