Спортивний клуб

Спортивний клуб, як структурний підрозділ університету діє у відповідності із Законом України "Про фізичну культуру і спорт", а також з іншими законодавчими та нормативними актами, статутними вимогами Спортивної студентської спілки України, Міжнародної федерації університетського спорту, Статутом ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

До складу спортивного клубу входять: Олімпійська спілка ХНПУ імені Г.С. Сковороди та Реабілітаційний центр.

Щорічно в рамках Спартакіади університету спортивним клубом проводяться змагання з 15 видів спорту. Клубом забезпечується формування та участь збірних команд університету в обласних студентських змаганнях «Спорт протягом життя», всеукраїнській Універсіаді, а також допомога студентам, які виборюють право участі у всесвітніх Універсіадах. Щорічно наші студенти та співробітники університету виконують спортивні розряди та нормативи Майстрів спорту України, Майстрів спорту України міжнародного класу і навіть стають Заслуженими майстрами спорту.

Провідними видами спорту в ХНПУ є фехтування, спортивна боротьба, легка атлетика, волейбол, баскетбол, гандбол, футзал, футбол, спортивна та художня гімнастика, черлідинг, спортивне орієнтування.

Також працюють секції з бадмінтону, настільного тенісу, оздоровчої гімнастики, фітнесу, шахів та шашок тощо. Заняття забезпечують висококваліфіковані викладачі-тренери, які працюють на кафедрах фізкультурно-спортивного спрямування:


61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера), 2 , кор. Г, к. 105

тел.(0572) 68-06-13

Кривенцова Ірина Володимирівна,

кан. пед. наук, доцент

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.