Спортивний клуб

Положення про спортивний клуб

План роботи спортивного клубу

Перелік спортивних споруд університету

Спартакіада ХНПУ імені Г.С. Сковороди 2015-2016 н.р.

Спартакіада ХНПУ імені Г.С. Сковороди 2016-2017 н.р.

Останні новини клубу

Спортивний клуб університету, створений як структурний підрозділ університету і діє у відповідності із Законом України "Про фізичну культуру і спорт", іншими законодавчими та нормативними актами, статутними вимогами Спортивної студентської спілки України, Міжнародної федерації університетського спорту, а також Статутом університету.

Президентом клубу є ректор, академік Іван Федорович Прокопенко.
Мета клубу – об’єднання студентів, аспірантів, викладачів, співробітників університету та членів їхніх сімей, інших громадян для занять фізичною культурою, спортом, оздоровлення та популяризації здорового способу життя, запровадження цінностей фізичної культури в систему навчання, роботи, побуту та відпочинку.

В університеті спортивно-масова робота проводиться за наступними напрямками:

  1. Заняття з фізичного виховання на факультетах для студентів стаціонару;
  2. Робота спортивних секцій для студентів і співробітників університету;
  3. Підвищення спортивної майстерності студентів факультету фізичного виховання і спорту;
  4. Спортивно-масова та оздоровча робота у студентських гуртожитках;
  5. Участь в обласній Спартакіаді «Здоров’я» професорсько-викладацького складу та співробітників;
  6. Організація та участь в етапах студентських змагань (університету, області, України), Всесвітніх Універсіадах та інших спортивно-масових заходах;

Щорічно в рамках Спартакіади університету спортивним клубом проводяться змагання з 8 видів спорту серед чоловіків та 7 видів серед дівчат.

Забезпечується участь збірних команд університету в обласних студентських змаганнях «Спорт протягом життя» та Всеукраїнській універсіаді. З окремих видів спорту, як-то: фехтування, художньої гімнастики, орієнтування, волейболу серед жінок, баскетболу серед чоловіків, легкої атлетики та інших, наші студенти стабільно посідають призові місця.

На Всесвітніх Універсіадах наші студенти здобували нагороди різного ґатунку з фехтування, легкої атлетики, тхеквондо, боксу та інших.

Щорічно наші студенти виконують спортивні розряди та нормативи Майстрів спорту України, Майстрів спорту України міжнародного класу і навіть стають Заслуженими майстрами спорту.

Спортивний клуб запрошує всіх до активної співпраці і пропонує щорічний календар спортивно-масових заходів.

 

Жіноча збірна університету з волейболу

Команда створена у 1998 році. Протягом всіх цих років її незмінно очолює старший викладач кафедри спортивних ігор Казьмерчук Анатолій Петрович. Лише за один сезон 1998/1999 рр. команда виборола право грати у вищій лізі Чемпіонату України. В сезоні 1999/2000 рр. у вищій лізі  України наші дівчата вибороли 5 місце. А вже з 2000 по 2003 рік, три сезони поспіль, вони були призерами та чемпіонами цих престижних змагань.

З 2005 року команда є постійним учасником усіх чемпіонатів студентської та аматорської вищих волейбольних ліг України. Увесь цей час наші волейболістки,  є багаторазовими призерками та чемпіонками вищих волейбольних ліг країни, переможницями студентських Першостей Харківської області.

Кращі спортсмени ХНПУ імені Г.С. Сковороди:

Садурська Катерина Резник Катерина Піддубна Марина Сич Ян Новікова Анастасія
Саркісян Артур Кондратович Богдан

 

 

 

Свічкар Роман

Бондар Антон Будянська Аліна
  Сухаревська Вікторія Галкіна Анастасія Харківський Олександр

61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера), 2 , кор. Г, к. 105

тел.(0572) 68-06-13

Кривенцова Ірина Володимирівна

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.