Кафедра фізичного виховання

    

     Кафедра фізичного виховання ХНПУ ім. Г. С. Сковороди створена в 1939 році, та оновлена у 1956 році. За період її існування завідувачами кафедри були Пояснік В.Ф., Балбенко С.Ю., Хаджинов Д.І., Кочетов Г.М., Гаврилов В.Г.; з 1989 р. по теперішній час кафедрою завідує доцент Гогіна Т. І.

     Кафедра фізичного виховання проводить навчальні заняття  з фізичного виховання  на  8 факультетах, а також заняття в групах з підвищення спортивної майстерності. Навчальний процес за дисциплінами відбувається  у спортивних залах та на спортивних майданчиках у корпусах за адресою вул. Алчевських, 29, Валентинівська, 2, та пр. Фанінський, 3.

   Щорічно кафедра фізичного виховання проводить Спартакіаду університету з 15-ти видів спорту серед збірних команд всіх факультетів, та приймає участь  у змаганнях серед команд ВНЗ на першість м. Харкова та України. Також бере участь у святкових та спортивних заходах університету.

   За роки існування кафедри відбулося іі становлення, як колективу творчого, ініціативного, висококваліфікованого, досвідченого.

Склад кафедри:

На кафедрі працюють 2 доцента, 11 старших викладачів, 1 викладач.

 1. Гогіна Тетяна Іллівна  - зав. кафедрою (1989),  доцент(1995),  кандидат біологічних наук (1992). Викладає фізвиховання. Керує секцією ритмічної гімнастики, ії вихованці приймають участь у святкових заходах університету.
 2. Цимбалюк Жанна Олексіївна – доцент (2005),  кандидат наук з фізвиховання та спорту(2004). Викладає фізичне виховання. Керує секцією баскетболу, волейболу. Відповідальна за спортивно-масову роботу на українському мовно-літературному факультеті.
 3. Блещунова Тетяна Миколаївна - старший викладач. Викладає фізичне  виховання.Керує секцією аеробіки.
 4. Должко Фаріда Надирівна - старший викладач, майстер спорту зі спортивного орієнтування (1988 р.)  Викладає фізичне виховання. Керує секцією спортивного орієнтування, та бадмінтону, волейболу.  Відповідає за спортивно-масову роботу на природничому факультеті.  Її спортсмени входять до складу збірної України зі спортивного орієнтування, вони - чемпіони України, приймають участь у чемпіонатах світу.
 5. Ільницька Лариса Вадимівна - старший викладач. Викладає фізвиховання. Керує секцією оздоровчої гімнастики. Відповідає за спортивно-масову роботу на факультеті психологїї  та соціології.
 6. Ісаєва М.В. старший викладач, майстер спорту з  художньої гімнастики. Викладає фізичне виховання, керує секцією фітнесу та секцією оздоровчої гімнастики.      
 7. Козєєв  Іван Володимирович - старший викладач.  Викладає фізичне виховання, керує секцією легкої атлетики та секцією самозахисту. Відповідає за спортивно-масову роботу на художньо графічному факультеті .
 8. Козлов Андрій Валерійович – старший викладач . Викладає фізичне виховання. Керує секцією волейболу, бадмінтону,  шахів та шашок. Відповідає за спортивно-масову роботу на фізико-математичному факультеті.
 9. Коник Лариса Вікторівна – старший викладач, викладає фізичне виховання, керує секцією аеробіки та оздоровчої гімнастики.
 10. Ласиця Вадим Іванович – викладач. Викладає фізичне виховання. Керує секцією боротьби.
 11. Спузяк Вікторія Борисівна - старший викладач, викладає фізичне виховання, керує секцією ритмічних танців.
 12. Тихонова В.А. – старший викладач, викладає фізичне виховання, керує секцією оздоровчої гімнастики та ритміки..
 13. Чорний Олександр Іванович - старший викладач. Викладає фізичне виховання. Керує секціями настільного тенісу та футболу. Відповідає за спортивно-масову роботу на факультеті дошкільної освіти.
 14. Шип Надія Євгенівна - старший викладач, майстер спорту зі спортивного орієнтування.. Викладає фізичне виховання, керує секцією легкої атлетики.

   Загалом, викладачі кафедри проводять заняття з фізвиховання на 8-ми факультетах та  в 15 спортивних секціях. 

Заняття з оздоровчої гімнастики

Призери першості ХНПУ ім. Г.С. Сковороди з бадмінтону Флешмоб  на честь відкриття Спартакіади ХНПУ
Заняття секції з волейболу
Першість Університету з шахів
Тренування баскетболістів
Працює секція фітнесу Команда з спортивного орієнтування призер Першості м. Харкова серед команд ВНЗ у 2016р. Виступ наших студентів на урочистій посвяті першокурсників

 

61166, м. Харків,пров. Фанінський, 3-В, к. 310,
тел.(057)702-66-21

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, навчально-спортивний комплекс імені Юрія Пояркова, к. 101,
тел.(0572)68-06-13

Гогіна Тетяна Іллівна

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.