Виховна робота кафедри фізичного виховання

Кафедра забезпечує організацію виховної роботи під час практики в навчально-спортивному таборі «Гайдари» студентів природничого, художньо-графічного факультетів та факультету початкового навчання.

Кафедра проводить навчально-тренувальні заняття в таких секціях: аеробіка, спортивне орієнтування, шахи, шашки, настільний теніс, бадмінтон.

Щорічно кафедра фізичного виховання приймає участь в організації та проведенні Спартакіади університету з 16-ти видів спорту серед збірних команд всіх факультетів.

Щорічно кафедра фізичного виховання організовує навчально-виховні туристичні походи зі студентами І курсів.

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, навчально-спортивний комплекс імені Юрія Пояркова, к. 101-Г,

Цимбалюк Жанна Олексіївна