Освітня діяльність кафедри фізичного виховання

Кафедра фізичного виховання забезпечує читання курсу «фізичне виховання» для студентів усіх факультетів усіх спеціальностей ХНПУ ім. Г.С. Сковороди окрім факультету фізичного виховання.

Кафедра забезпечує організацію фізичного виховання під час практики в навчально-спортивному таборі «Гайдари» студентів природничого, художньо-графічного факультетів та факультету початкового навчання.

Кафедра проводить навчально-тренувальні заняття в таких секціях: аеробіка, спортивне орієнтування, шахи, шашки, настільний теніс, бадмінтон.

Щорічно кафедра фізичного виховання приймає участь в організації та проведенні Спартакіади університету з 16-ти видів спорту серед збірних команд всіх факультетів.

Навчальний процес за дисциплінами відбувається у спортивних залах та спортивних майданчиках у корпусах по вул. Алчевських, 29, вул. Валентинівська, 2, та пр. Фанінський, 3., та у навчально-спортивному таборі «Гайдари».

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, навчально-спортивний комплекс імені Юрія Пояркова, к. 101-Г,

Цимбалюк Жанна Олексіївна