Історія кафедри фізичного виховання

Кафедра фізичного виховання ХНПУ ім. Г. С. Сковороди була створена в 1956 році.

За період її існування завідувачами кафедрою були:

• Пояснік Віктор Федорович – майстер спорту зі стрільби,
  • Балбенко Степан Юрійович - доцент, кандидат педагогічних наук;
  • Хаджинов Дмитро Іванович - майстер спорту з волейболу;
  • Кочетов Георгій Максимович – майстер спорту з туризму;
  • Гаврилов Віктор Миколайович - майстер спорту з боротьби.
  • Гогіна Тетяна Іллівна - доцент, кандидат біологічних наук
  • З 2019 р. кафедрою завідує доцент, кандидат наук з фізичного виховання – Цимбалюк Жанна Олексіївна.

За роки існування кафедри відбулося її становлення, як творчого, висококваліфікованого, досвідченого колективу. У різні роки викладачами кафедри були 14 кандидатів наук (8 з них – доценти), понад 30 викладачів мали звання майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту (більшість з них були переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань).

У різні роки на кафедрі були організовані тренування студентів з 18 олімпійських видів спорту та 10 не олімпійських видів спорту. Серед вихованців кафедри – понад  40 студентів стали майстрами спорту. Понад 150 студентів перемагали в регіональних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, навчально-спортивний комплекс імені Юрія Пояркова, к. 101-Г,

Цимбалюк Жанна Олексіївна