Науково-дослідна діяльність кафедри фізичного виховання

Тема комплексної НДР:

організація фізичного виховання у закладах вищої освіти (тема входить до складу науково-дослідної роботи кафедри «Удосконалення організації та проведення фізичного виховання у закладах вищої освіти» номер держреєстрації 0114U003927).

Наукові напрямками діяльності:

• розробка методологічних основ застосування різних видів спорту у навчальному процесі студентів;
  • формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді;
  • методика викладання дисципліни «Фізичне виховання» у закладах вищої освіти.

Наукові гуртки:

Студентський науковий гурток «Здорове покоління».

Кафедра веде наукову співпрацю із вищими навчальними закладами:

• Харківська державна академія фізичної культури;
  • Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця;
  • Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;
  • Харківський національний університет імені В.М. Каразіна;
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний університет».

За останні 5 років співробітниками кафедри видано понад 50 науково-методичних праць, статті в наукових журналах, національних періодичних виданнях списку ДАК України, матеріали у збірниках науково-практичних конференцій міжнародного та всеукраїнського рівнів.

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, навчально-спортивний комплекс імені Юрія Пояркова, к. 101-Г,

Цимбалюк Жанна Олексіївна