Вакансії ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів)

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, відповідно до Закону України «Про вищу освіту», оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

• заяву на ім’я ректора про допуск до участі у конкурсі,
  • особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою,
  • автобіографію,
  • копію паспорта,
  • копію ідентифікаційного коду,
  • копію диплома про вищу освіту,
  • копію диплома про науковий ступінь,
  • копію атестата про присвоєння вченого звання,
  • документи які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років,
  • список друкованих праць,
  • звіт про навчально-методичну, виховну, науково-дослідницьку, організаційну та профорієнтаційну роботу за попередній період,
  • згоду на обробку персональних даних.

Прийом документів здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення

за адресою: м. Харків, вул. Алчевських, 29, кімн. 115 (начальник відділу кадрів).

Тел. для довідок: (057)714-93-61; (057)700-35-29