Студентське наукове товариство природничого факультету

Діяльність Студентського наукового товариства  природничого факультету ХНПУ імені Г. С. Сковороди

 Студентське наукове товариство забезпечує підвищення наукового потенціалу здобувачів вищої освіти природничого факультету.

Саме тому, СНТ природничого факультету бере участь в онлайн та офлайн конференціях, відвідує наукові семінари та тренінги, бере участь у наукових конкурсах, турнірах, олімпіадах, дебатах та інших заходах, спрямованих на розвиток наукових здібностей студентів.

Робота СНТ природничого факультету

9 лютого 2021 року нами було розроблено: телеграм-канал СНТ природничого факультету: https://t.me/sntbiofac, а також створено сторінку СНТ природничого факультету на Facebook та Instagram: @snt.biofac – тут відбувається постійне інформування здобувачів про заплановані заходи наукового спрямування.

Голови гуртків СНТ: ботанічний гурток «Флора» очолила – Мазур Дар’я, хімічний гурток «Синтез» - Сорокіна Ульяна, СНТ спеціальної освіти – Тараб Катерина, гурток від кафедри валеології «Валеоклуб» очолив - Курко Олександр.

Події СНТ природничого факультету:

Круглий стіл «Перші Синельниковські читання»

Запрошуємо вас взяти участь у Круглому столі «Перші Синельниковські читання», що відбудеться 2 травня (четвер) 2024 року.

За довгі роки існування анатомічні музеї стали не тільки місцем зберігання важливих наукових знань, але й символом неперевершеної спадщини медичної та педагогічної освіти. У цей особливий час, коли стоїть низка викликів, ми запрошуємо вас обговорити історію, сучасні виклики та перспективи розвитку анатомічних музеїв в університетах України.

Ми впевнені, що ваш внесок у цю дискусію буде надзвичайно важливим. Будемо раді бачити вас серед учасників цього заходу та спільно розглянемо шляхи подальшого розвитку цієї важливої галузі.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ


Шановні колеги,

Ми запрошуємо вас взяти участь у сьомій міжнародній конференції молодих учених "ХАРКІВСЬКИЙ ПРИРОДНИЧИЙ ФОРУМ" Ця конференція є важливою платформою для обміну ідеями, дослідницьких відкриттів та практичних знань у різних галузях природничої науки.

На конференції будуть обговорюватися широкий спектр тем, що охоплюють сучасні тенденції та виклики у науковому світі. Ми запрошуємо вас поділитися своїм досвідом, результатами досліджень та перспективами в цій стимулюючій інтелектуальній обстановці.

Будемо вдячні за активну участь у конференції та спільний внесок у розвиток науки.

Більш детальну інформацію щодо участі можете прочитати в інформаційному листі у форматі PDF.


Впродовж березня на факультеті природничої, спеціальної і здоров’язбережувальної освіти разом ХНПУ, разом Рада молодих вчених ХНПУ проходив І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностями  014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини),  091 Біологія, 016 Спеціальна освіта. За підсумками теоретичного туру і підсумкового захисту, що відбувся 28.03.2024 (016 Спеціальна освіта), 01.04.2024 (014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини),  091 Біологія, 016 Спеціальна освіта).

І місце посіли: Чуйко Юлія здобувачка 3 курсу за спеціальністю 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), наук. Керівник Чаплигіна А. Б., д.б.н., професор.

Мівроді Софія, здобувачка 4 курсу, за спеціальністю 091 Біологія, наук. керівник Мухіна О.Ю., к.б.н., доцент.

ІІ місце: Тур Микола, здобувач 3 курсу, за спеціальністю 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), наук. керівник Журавльова І.М., к.с.-госп. н., доцент;

Похильчинко Крістіна здобувачка 4 курсу, за спеціальністю  091 Біологія, наук. керівник Ярис О.О., PhD, викладач кафедри зоології;

Олійник Оксана, здобувачка 3 курсу за спеціальністю 016 Спеціальна освіта, наук. керівник Науменко Н.В., к. пед. н., доцент;

Журавльова Маргарита здобувачка 2 курсу за спеціальністю 016 Спеціальна освіта, керівник Коваленко В.Є., д. пед. наук, доцент ;

ІІІ місце: Пушкар Софія, здобувачка 3 курсу, за спеціальністю 091 Біологія, наук. керівник Ярис О.О., PhD, викладач кафедри зоології.

Вітаємо учасників,  переможців  конкурсу І етапу Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт, бажаємо подальших наукових звершень! Вітаємо  наукових керівників, які надихали і підтримували здобувачів!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і займатися наукою!

Голова галузевої конкурсної комісії Комісова Т.Є., к.б.н., професор,  координатор з наукової роботи.

Організаційний і технічний супровід Осинський М.І.


ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Запрошуємо вас прийняти участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

З 4 по 30 березня 2024 року.

Цей конкурс - чудова нагода продемонструвати ваші наукові здібності та дослідницький потенціал, а також показати свій внесок у розвиток нашої академічної спільноти.

Надішліть, оформлену відповідно до вимог наукову роботу разом із заповненою анкетою «Додаток 4 Відомості про автора» (включно до підписів) за покликаннями:

Переможці отримають дипломи за участь в І етапі конкурсу, додаткові бали до академічного рейтингу, а також можливість представити свої дослідження на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Не втрачайте цю можливість показати свій потенціал і отримати визнання за свою наукову роботу. Бажаємо вам успіху та натхнення у вашому дослідницькому шляху!

З повагою, організаційний комітет!

Впродовж лютого в ХНПУ імені Г.С. Сковороди проходить перший етап студентської Олімпіади. 20.02.2024 року, учасників і переможців студентської Олімпіади за спеціальностями 091 Біологія, 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини), 016 Спеціальна освіта вітали на факультеті природничої, спеціальної і здоров'язбережувальної освіти! Журі відмітило що учасники Олімпіади продемонстрували глибокі знання, а відповіді переможців на теоретичні питання були креативним та творчими. Кожного учасника Олімпіади відзначено Сертифікатами, а переможці Дипломами. Щира подяка організаційному комітету, викладачам-членам журі за організацію, підтримку та сприяння в проведенні цієї захоплюючої події! Бажаємо всім учасникам подальших досягнень у науці та натхнення для нових відкриттів. Долучайтеся до наших майбутніх заходів та залишайтеся на хвилі   наукових подій в університеті та на факультеті.

4 квітня відбулась унікально еко-освітня акція Bat Release Fest 2021, яка проводиться щовесни у Фельдман Екопарку. Здобувачі вищої освіти природничого факультету долучились до просвітницької акції серед громадян міста Харкова.

31.03 відкрите засідання на тему: «Математичне моделювання, як метод вивчення еволюції», докладав аспірант університету Цюріху – Ковальов Віктор.

24.03 зустріч на честь пам’яті вченого-генетика Вавилова.

21.03 флешмоб від спеціальної освіти на честь підтримки людей з синдромом Дауна.

2.03 відкрите засідання на тему: «Роль диких птахів як природного резервуару небезпечних патогенів», розповідав доктор ветеринарних наук, професор кафедри зоології Музика Д. В.

1.03 зустріч в рамках СНТ «Валеоклубу», на тему «Роль рухливих вправ в житті здобувачів освіти».

23.02 було організовано відкрите засідання з Бондаренко О. Б. на тему: «Захист тварин, поліпшення міської екології».

18.02 зустріч з Бенгусом Ю. В. на тему: «Орхідеї Криму» 


61168,  м. Харків,

вул. Валентинiвська 

(Блюхера) 2, кор. Б, к. 224,
тел.(0572) 67-69-92

e-mail:
faculty-natyral@hnpu.edu.ua

Голова

Довгопола Марія,

студентка 2 курсу

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.