Факультет мистецтв

Факультет мистецтв є продовжувачем історії музично-педагогічного факультету, який було створено у 1991 році. На факультеті навчається понад 300 студентів.

Головні напрямки навчальної, наукової й творчої роботи на факультеті зосереджені навколо проблем мистецької освіти, музичної педагогіки, виконавської майстерності, мистецтвознавства та художньо-естетичного розвитку молоді.

Справжніми творчими лабораторіями студентів і викладачів факультету, гордістю та візитною карткою університету є мистецькі колективи – переможці та призери конкурсів і змагань національного й міжнародного рівнів, що носять звання «народні»


Народний ансамбль бального танцю (керівники: Н.А. Бугаєць, О.І. Пінчук)


Народний ансамбль народного танцю (керівники: О.В. Ліманська, К.В. Редько)

Народний камерний хор «Ювента» (керівник В.В. Королевський)
Народний оркестр народних інструментів (керівники: О.О. Кузнецова, В.П. Жуков)

Жіночий хор «Anima» (керівники: А.В. Соколова, Т.О. Литвиненко)

Навчально-виховний процес на факультеті забезпечують:

Заняття проводять провідні фахівці у галузі мистецької освіти, доктора та кандидати наук, професори та доценти, відомі діячі культури і мистецтв, народні й заслужені артисти, лауреати національних та міжнародних конкурсів.

На факультеті започатковано та щорічно проводяться музичні конкурси, творчі змагання, науково-практичні конференції.

Студенти факультету беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах і змаганнях, фестивалях різних рівнів, що дозволяє отримати необхідні практичні навички зі спеціальності, удосконалити сценічну та виконавську майстерність. На факультеті працює виборчий орган студентського самоврядування, який забезпечуює виконання обов’язків і захищає права та інтереси студентів.

Факультет є однією із потужних ланок нашого університету у справі підвищення соціального статусу педагога, вихованні любові до прекрасного, формування естетичних цінностей молоді шляхом пропагування кращих зразків музичного та хореографічного мистецтва.

За історію свого існування факультет підготував цілу плеяду фахівців, які стали керівниками навчальних закладів, відомими педагогами, громадськими діячами, вченими, артистами. Випускники факультету продовжують традиції, залучаючи своїх вихованців до навчання у рідній Alma Mater.

Наш ювілей: 25 років факультету Мистецтв


 

61166, м. Харків, пров. Фанінський,
3-в, к. 412, (ст. метро «Наукова»)
 
 
Декан:
Губа Анатолій Васильович,
доктор педагогічних наук
 
 
Заступники:
з навчальної роботи
кандидат педагогічних наук, доцент;
з виховної роботи
Жуков
Василь Павлович,
старший викладач.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.