Факультет мистецтв

Факультет мистецтв є продовжувачем історії музично-педагогічного та художньо-графічного факультетів, які було створено в університеті на початку 90-х років 20-го століття. Зараз на факультеті навчається понад 600 здобувачів вищої освіти.

Головні напрямки навчальної, наукової й творчої роботи на факультеті зосереджені навколо проблем мистецької освіти та педагогіки мистецтва, виконавської майстерності й мистецтвознавства, художньо-естетичного розвитку молоді та культурно-просвітницької діяльності за для широких верств населення.

Навчально-виховний процес на факультеті забезпечують:

Заняття проводять провідні фахівці у галузі мистецької освіти, доктора та кандидати наук, професори та доценти, відомі діячі культури і мистецтв, народні й заслужені артисти, лауреати національних та міжнародних конкурсів.

На факультеті започатковано та щорічно проводяться музичні конкурси, творчі змагання, виставки, науково-практичні конференції тощо. Справжніми творчими лабораторіями здобувачів і викладачів факультету, гордістю та візитною карткою університету є мистецькі колективи – переможці та призери конкурсів і змагань національного й міжнародного рівнів, що носять звання «народні».

Здобувачі факультету беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах і змаганнях, фестивалях різних рівнів, що дозволяє отримати необхідні практичні навички зі спеціальності, удосконалити сценічну та виконавську майстерність. На факультеті працює виборчий орган студентського самоврядування, який забезпечуює виконання обов’язків і захищає права та інтереси здобувачів вищої освіти.

Факультет є однією із потужних ланок нашого університету у справі підвищення соціального статусу педагога, виховання любові до прекрасного, формування естетичних цінностей у молоді шляхом пропагування кращих зразків національного мистецтва.

За історію свого існування факультет підготував цілу плеяду фахівців, які стали керівниками навчальних закладів, відомими педагогами, громадськими діячами, вченими, артистами. Випускники факультету продовжують традиції, залучаючи своїх вихованців до навчання у рідній Alma Mater.


 

61166, м. Харків, пров. Фанінський,
3-в, к. 412, (ст. метро «Наукова»)
 

В.о. декана:

Фомін Володимир Вікторович,
доктор педагогічних наук, доцент.

 
Заступник декана з навчальної роботи:

кандидат педагогічних наук, доцент;

Координатор з виховної роботи:

Жуков Василь Павлович,

доктор філософії, доцент;

Координатор з наукової роботи:

Корчагіна Ганна Сергіївна

кандидат педагогічних наук, доцент.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.