Кафедра образотворчого мистецтва

Якщо ви вже маєте досвід в образотворчому мистецтві, чи ніколи не вчилися малювати, в будь якому віці починати не пізно! Приходьте до нас! Ви знайдете індивідуальний підхід до кожного.

Ми пропонуємо: Можливість продуктивно проводити час, створювати своїми руками твори живопису! Позитивні емоції, яскраві картини, можливість доторкнутися до прекрасного та розвинути свій потенціал художника. Графічні та живописні роботи на різні тематики, пейзажі, натюрморти, виконані своїми руками, будуть радувати вас і ваших близьких соковитими фарбами життя і дадуть можливість вирости на ниві професіоналізму.

На кафедрі працюють талановиті педагоги і викладачі-художники, зусиллями яких створена творча атмосфера, де повага і людяність є визначальними чинниками роботи.


Паньок
Тетяна Володимирівна
 

Лекцій та практичні заняття проводяться на професійному рівні професорсько-викладацьким складом, більшість з яких є членами спілки художників України: завідувач кафедри – Паньок Тетяна Володимирівна, кандидат мистецтвознавства (PhD, independent Art historian), доктор філософії, член міжнародної асоціації мистецтвознавців «АИС»; доценти кафедри – Алтухова Ганна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доктор філософії, Кулик Віктор Борисович, Радомська Алла Михайлівна, Хмельницький Володимир Олександрович, Чаус Дмитро Вікторович, Чекардін Юрій Миколайович, старші викладачі – Лазарєв Олексій Анатолійович, Азаркіна Марина Анатоліївна, член національного об’єднання художників України художньо-реставраційного об’єднання «Red horse».

Використання сучасних авторських методик, методів і технологій запропонованих викладачами кафедри дозволить вдосконалити практичні навички у студентів та всіх бажаючих підвищити свій професійний рівень з образотворчого фаху, легко орієнтуватися в складних стилях світового та сучасного мистецтва, аналізувати та оцінювати живописні полотна, скульптуру та архітектуру, експертно говорити про образотворче мистецтво, базуючись на отриманих знаннях, створювати рекламну продукцію, оформлювати книжки, тощо.

Кафедра «Образотворче мистецтво» є випускаючою кафедрою, обслуговує декілька спеціалізацій: «Графічний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн. Моделювання одягу».

Кафедра Образотворчого мистецтва забезпечує викладання таких дисциплін:

  • академічний малюнок;
  • академічний живопис;
  • композиція;
  • техніка і технологія олійного живопису;
  • спецмалюнок;
  • перспектива;
  • історія образотворчого мистецтва;
  • історія мистецтв та костюму;
  • музейна практика;
  • пленерна практика.

Кафедра підтримує наукові і творчі зв’язки із вищим художніми навчальними закладами України та закордоном.

Щорічно на кафедрі «Образотворче мистецтво» влітку проходить пленерна практика для всіх курсів. По результатам пленеру ми зробили невеличкий фотозвіт. А до Дня вчителя і Дня художника студенти приготували звітну творчу виставку своїх робіт. Запрошуємо на цю виставку всіх охочих за адресою: пров. Фанінський 3-в, 3 поверх, галерея художньо-графічного факультету.

Наше життя
Дипломні роботи випускників кафедри
Семестрові роботи студентів кафедри Образотворче мистецтво

61166, пров. Фанінський, 3, ауд. 305,
 тел. (057) 701-04-95 (деканат);

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.