Кафедра образотворчого мистецтва

Проєкт освітньої програми «Прикладна та промислова графіка»

Якщо ви вже маєте досвід в образотворчому мистецтві, чи ніколи не вчилися малювати, в будь якому віці починати не пізно! Приходьте до нас! Ви знайдете індивідуальний підхід до кожного.

Ми пропонуємо: можливість продуктивно проводити час, створювати своїми руками твори мистецтва! Позитивні емоції, яскраві картини, можливість доторкнутися до прекрасного та розвинути свій потенціал художника. Графічні та живописні роботи на різні тематики, пейзажі, натюрморти, виконані своїми руками, будуть радувати вас і ваших близьких соковитими фарбами життя і дадуть можливість вирости на ниві професіоналізму.

 

Лекції та практичні заняття проводяться на професійному рівні професорсько-викладацьким складом, більшість з яких є членами Національної спілки художників України: завідувач кафедри – Паньок Тетяна Володимирівна, кандидат мистецтвознавства (PhD, independent Art historian), доктор педагогічних наук, член міжнародної асоціації мистецтвознавців «АИС»; доценти кафедри – Алтухова Ганна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доктор філософії, Кулик Віктор Борисович, Чаус Дмитро Вікторович, Чекардін Юрій Миколайович, Азаркіна Марина Анатоліївна, член національного об’єднання художників України художньо-реставраційного об’єднання «Red horse».

Використання сучасних авторських методик, методів і технологій запропонованих викладачами кафедри дозволить вдосконалити практичні навички у студентів та всіх охочих підвищити свій професійний рівень з образотворчого фаху, легко орієнтуватися в складних стилях світового та сучасного мистецтва, аналізувати та оцінювати живописні полотна, скульптуру та архітектуру, експертно говорити про образотворче мистецтво, базуючись на отриманих знаннях, створювати рекламну продукцію, оформлювати книжки, тощо.

 Кафедра «Образотворче мистецтво» є випускаючою кафедрою, обслуговує декілька спеціалізацій: 014 середня освіта (образотворче мистецтво); 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» за першим (бакалаврським) рівнем, за освітньою програмою "Образотворче мистецтво (моушн-графіка). 

Кафедра Образотворчого мистецтва забезпечує викладання таких дисциплін:

  • академічний малюнок;
  • академічний живопис;
  • композиція;
  • техніка і технологія олійного живопису;
  • сучасні живописні техніки;
  • історія образотворчого мистецтва;
  • історія художньо-педагогічної освіти;
  • фешн-малюнок;
  • пленерна практика.

Кафедра підтримує наукові і творчі зв’язки із вищим художніми навчальними закладами України та закордоном.

Щорічно на кафедрі «Образотворче мистецтво» влітку проходить пленерна практика для всіх курсів. По результатам пленеру ми робимо щорічну виставку студентських робіт.

Кафедра «Образотворче мистецтво» має свою виставкову залу, де експонуються різноманітні виставки студентів і викладачів.

Запрошуємо всіх охочих за адресою: пров. Фанінський 3-в, 3 поверх.

Наше життя
Дипломні роботи випускників кафедри
Семестрові роботи студентів кафедри Образотворче мистецтво

61166, пров. Фанінський, 3, ауд. 305,
 тел. (057) 701-04-95 (деканат);

доктор педагогічних наук
 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.