Випускники про Кафедру образотворчого мистецтва

Ільків Лілія

2010 рік закінчення художньо-графічного факультету (нині факультет мистецтв).

Спеціальність «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

Працюю в іт-компанії Cloud Works, посаду – дизайнер.

"Хочу висловити подяку художньо-графічному факультету та своїм викладачам у ХНПУ ім. Г. С. Сковороди. Завдяки здобутій освіті, я вже більше 10 років працюю в улюбленій індустрії і за професією. За цей період я тричі змінювала напрямки роботи - пробувала себе в різних видах дизайну, тому що база, яку я отримала у вузі, виявилася універсальною і відкривала переді мною великий спектр вакансій у цій галузі.

Немаловажними виявились і спільні предмети, які викладалися на факультеті. Адже, крім художніх навичок, дуже цінуються вміння спілкуватися, вести переговори, працювати в команді, презентувати себе та свою роботу. Це відрізняє від вузькоспрямованого спеціаліста та дає переваги на ринку праці.

Світ дизайну дуже швидко розвивається, змінюються тенденції і мені потрібно постійно вдосконалити свої навички, щоб бути в тренді. Але з правильним фундаментом знань робити це набагато легше, він допомагає будувати класну кар'єру."

Квітка Анастасія Михайлівна

2018 рік закінчення художньо-графічного факультету (нині факультет мистецтв).

Спеціальність 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво».

"Хочу подякувати усім викладач художньо-графічного факультету. У цих стінах пройшли мої студентські роки в творчій атмосфері. Навчатися було цікаво, а набутті значення корисними. ХНПУ імені Г. С. Сковороди надало можливість працювати та займатися своєю улюбленою справою.

Викладачі кафедр образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва та графіки: М. Азаркіна, О. Лазарев, Л. Лісунова, І. Малініна, П. Моценко, Т. Паньок, А. Радомська Л. Рєзнікова, В. Тимошевський Н. Чєн, Ю. Чекардін - цє професіонали свого діла!

Я вдячна кожному хто приймав участь в навчальному процесі та моєму становленні, як викладача. Наш факультет - це справжній «жіночій пансіон»,  де є можливість для всебічного розвитку.

Дякую засновникам цього факультету, бажаю художньо-графічному факультету високих досягнень та старанних студентів!"

Погребняк (Литовченко) Ганна Вадимівна.

Кандидат педагогічних наук,

викладач спец дисциплін

Краматорского фахового коледжу

технології та дизайну.

Я закінчила художньо-графічний факультет Харківського національного педагогічного університету у 2015 році. Роки освіти на факультеті подарували мені найкращих друзів по життю, побудували міцний фундамент для професійного зростання. На сьогодні я  маю приємні спогади та плекаю щиру вдячність всім викладачам факультету.

Викладачам кафедри українського декоративно-прикладного мистецтва і графіки мистецтва та графіки я вдячна за формування мене як фахівця та особистості. Я вдячна Малиніній І.О. та Іноземцевій С.В. за сформований в мене образ чесного та принципового викладача, за знання зі спец. дисциплін за чуйні поради по життю. Вдячна Моценко П.М. за виховання в мене працелюбності та любові до народних промислів, Лісуновій Л.В. за знання з основ художнього розпису, Тимошевському В.І. за знання з основ типографіки, які значно розширили обрій художнього самовираження. Окрема вдячність від мене Чєн Н.В. за наставництво, за дружбу, за повагу, за знання з методики образотворчого мистецтва та за підтримку мене на шляху мого професійного становлення.

Викладачам кафедри образотворчого мистецтва я вдячна за знання з малюнку (Кулік В.Б, Рєзнікова Л.Г,) та живопису (Чаусу Д.В., Азаркіній М.А) що допомагають мені втілювати найсміливіший творчий задум. За любов до світового мистецтва (Паньок Т.В), що є джерелом натхнення для мене. За знання з перспективи і тіней(Черкардін Ю.А), основа яких передається мною студентам коледжу спеціальності дизайн. За знання з композиції (Лазарєв О.А), які є базисом до успішного кар'єрного зростання у мистецькій сфері.

А ще, я вдячна за повагу до студента. "Коли ідуть магістри, я встаю" - це фраза Куліка В.Б. стала пам'ятною нашому курсу.

Маю сказати "дякую"- декану факультету Шиловцевій Н.В., під вашим керівництвом виховувалися прекрасні фахівці!

Низький уклін професорам та викладачам факультету, довгих років життя та вдячних студентів.

"Мій університет-моя гордість!"

Добрий день!

Я Аліна Сабірянова, закінчила навчання на кафедрі образотворчого мистецтва зовсім не давно, у 2020 році.

Пишу з великим задоволенням відгук про свій  факультет, про свою кафедру образотворчого мистецтва. За роки навчання я дуже прикипіла до всіх викладачів і співробітників факультету, які завжди розуміють студента і в важкій ситуації знаходять компроміс, будь-яке питання здавалося, яке неможливо вирішити, прислухавшись до викладачів завжди знаходиш вихід, кваліфіковані фахівці знають своє справа. Рекомендую всім спробувати себе у самоврядування, це дружний колектив, друга родина, для небайдужих людей, які хочуть працювати на благо факультету та прав студентів

Активісти це для вас!

За роки мого шляху голови факультету, мені допомагала і була наставником Лісунова Людмила Володимирівна, без неї у мене б просто опустилися руки, стільки позитиву та мотивації мені ніхто не давав, її слова підтримки вселяли в мене віру, що все вийде, і правда у нас все вийшло) Рекомендую обов’язково спробувати себе в самоврядуванні, розкрити себе як лідер студентського життя, а наші викладачі кафедри обов’язково вам в цьому допоможуть!

61166, пров. Фанінський, 3-В, ауд.309,
тел. (057) 702-15-26 (деканат);