Співпраця, міжнародна діяльність кафедри образотворчого мистецтва

Кафедра образотворчого мистецтва співпрацює з провідними вузами України, зі Спілками народних майстрів України, Національною спілкою художників України та музейними спільнотами України.

Веде активну міжнародну діяльність з університетами-партнерами: з Вищою школою Управління і Адміністрації у м. Ополі; з Педагогічним університетом м. Шитяджуан, провінції Хебей, Китай; Чангчунським Університетом КНР; Університетським коледжем Остфолда Норвегія, Халден; з Кардіффським Університетом Метрополітан, Велика Британія, Кардіфф та низка інших освітніх закладів щодо співпраці з метою поширення міжнародного розвитку та взаєморозуміння шляхом сприяння та підтримки освітньої, наукової, професійної та культурної діяльності, обміну студентами та/або персоналом у контексті програми Erasmus+.

Договори про співпрацю кафедри

Міжнародні договори, угоди, меморандуми про співпрацю ХНПУ імені Г. С. Сковороди

Кафедра активно веде міжнародну художню та наукову діяльність.

Каталог міжнародного пленеру.

І Міжнародна он-лайн конференція «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ І ПРОБЛЕМИ ВИРІШЕННЯ». 14-15 травня 2020 р.

ІІ Міжнародна онлайн науково-практична конференція «ПАРАДИГМИ МИСТЕЦЬКОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ І ПРОБЛЕМИ ВИРІШЕННЯ» (до 300-річчя від Дня народження Г. С. Сковороди) 14–15 жовтня 2022 р.