Новини кафедри образотворчого мистецтва

300-річчя з дня народження Григорія Сковороди

В Україні на державному рівні відзначатимуть 300-річчя з дня народження філософа, а 2022 рік офіційно проголошений роком Григорія Сковороди.

Студенти кафедри образотворчого мистецтва натхненно й плідно готувалися до цієї знаменної дати і разом з викладачами планували провести виставку студентських робіт в музеях Харкова й області. Проте ворог втрутився в наші плани і знищив одну із справжніх святинь нашого краю, позбавивши художників, натхненних генієм Сковороди, можливості експонувати свої твори в такому благословенному місці – у музеї великого українського філософа.

Незважаючи на військові дії, постійні обстріли й значні руйнування Харківщини, ми зібрали фото наших робіт та організували онлайн-виставку.

Віртуальна виставка присвячена 300-річчю з Дня народження Г.С.Сковороди

А після закінчення війни, за згодою працівників музею, ми подаруємо ці картини музею на знак нашої шани, якої достойний великий український мислитель і митець.

«Подих прохолоди» - друга виставка творчих робіт молодих митців та відомих художників. Організатором виставки стала наша студентка Дар’я Кришталь, за підтримки зав. каф. образотворчого мистецтва ХНПУ імені Г.С. Сковороди, проф. Паньок Тетяни Володимирівни та члена спілки художників України, доц. кафедри образотворчого мистецтва Чауса Дмитра Вікторовича.

Коли? Виставка діє до 5 грудня 2020 року.

Де? У кофейні Diaspora за адресою: вул.Короленка 23 (м. Майдан Конституції).

Представлена виставка- віддзеркалення світовідчуття молодих митців, демонстрація професійної майстерності у поєднанні з сучасним «свіжим» поглядом на перебіг подій. Недаремно Анатоль де Франц говорив, що «талант без роботи так само поганий, як і робота без таланту». Це шанс для кожного митця проявити та презентувати себе. Кожен із авторів конкурсних робіт – вже справжній митець, який впевнено йде по шляху самовдосконалення та розвитку.

Розвиток – запорука успіху кожного молодого митця. Оцінити масштаби пройденого творчого шляху та прикладених зусиль можна з першого погляду на роботи художників. Полотна – це віддзеркалення не лише умінь, а й індивідуальності, власної думки та почуттів.

«Крила Пегаса» (“Pegasus wings”)- ком'юніті креативних людей (студенти та випускники ХНПУ імені Г.С.Сковороди). Посилання у першому коментарі.

Кожну роботу можна придбати та підтримати молодих художників.

Студентська онлайн конференція "Етномистецтво Слобожанщини: сучасний вимір, традиція, мистецькі практики"

28.11.2020 в 12.00 відбудеться студентська онлайн конференція "Етномистецтво Слобожанщини: сучасний вимір, традиція, мистецькі практики".

Конференція проводиться на платформі zoom.

Довідки за адресою: panyokmi@gmail.com

Виставка "Національна героїчна спадшина України"

За ініціативи викладачів,  студентів і випускників кафедри образотворчого мистецтва  у місті Кропивницькому, у музеї мистецтв відкрилася виставка "Національна героїчна спадшина України".

Запрошуємо всіх охочих до перегляду:

Відкриття виставки «Подих прохолоди»

18 листопада 2020 року о 16.00 за адресою вул. Короленко, 23, кафе Diaspora відбудеться відкриття виставки «Подих прохолоди» за участю студентів і випускників кафедри образотворчого мистецтва.

Детали акції можна дізнатися за посиланням