Наукова діяльність кафедри образотворчого мистецтва

Наукова тема кафедри: «Художньо-педагогічна освіта у євроінтеграційному контексті: шляхи розвитку зі світовим співтовариством» (державний реєстраційний номер 0122U200582 від 25. 07. 22 р.). Дослідження проводиться у напрямку теоретичних і методичних засад підготовки майбутніх фахівців образотворчого мистецтва у процесі розвитку вищої художньої освіти; а також вдосконалення шляхів поступового зближення з європейським освітнім і науковим простором.

Професорсько-викладацький склад кафедри активно бере участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних виставках, науково-практичних конференціях, тренінгах, вебінарах, що підтверджено наявністю дипломів та сертифікатів.

Викладачі кафедри ведуть активну виставкову діяльність. Так вони є постійними учасниками трієнале та бієнале живопису, різноманітних міжнародних та всеукраїнських виставок, живописних конкурсів які щорічно організовуються національною спілкою художників України та міжнародними мистецькими організаціями тощо.

На кафедрі проводяться науково-практичні та науково-теоретичні конференції, семінари, планові виставки робіт студентів і викладачів. Результати наукових досліджень викладено в публікаціях, статтях і тезах збірників міжнародних, республіканських та факультетських конференцій. Викладачами кафедри видано значна кількість навчально-методичної літератури з образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, прикладної та комп'ютерної графіки тощо.




Для студентів кафедри вже є традиційним проведення майстер-класів з різних напрямів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Так традиційно щороку під керівництвом доц. Л. Лісунової проводяться майстер-класи з Петриківського розпису з нагоди Дня працівників освіти України та на честь загально-університетської посвяти студентів в козаки і берегині. 


 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.