Наукова діяльність кафедри образотворчого мистецтва

Наукова тема кафедри: Художньо-педагогічна освіта у євроінтеграційному контексті: шляхи розвитку зі світовим співтовариством (0122U200582)​.

Професорсько-викладацький склад кафедри активно бере участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних виставках, науково-практичних конференціях, тренінгах, вебінарах, що підтверджено наявністю дипломів та сертифікатів.

Викладачі кафедри ведуть активну виставкову діяльність. Так вони є постійними учасниками трієнале та бієнале живопису, різноманітних міжнародних та всеукраїнських виставок, живописних конкурсів які щорічно організовуються національною спілкою художників України та міжнародними мистецькими організаціями тощо.

На кафедрі проводяться науково-практичні та науково-теоретичні конференції, семінари, планові виставки робіт студентів і викладачів. Результати наукових досліджень викладено в публікаціях, статтях і тезах збірників міжнародних, республіканських та факультетських конференцій. Викладачами кафедри видано значна кількість навчально-методичної літератури з образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, прикладної та комп'ютерної графіки тощо.

Для студентів кафедри вже є традиційним проведення майстер-класів з різних напрямів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Так традиційно щороку під керівництвом доц. Л. Лісунової проводяться майстер-класи з Петриківського розпису з нагоди Дня працівників освіти України та на честь загально-університетської посвяти студентів в козаки і берегині.