Освітня діяльність кафедри образотворчого мистецтва

Розклад занять

Програма кваліфікаційного іспиту Бакалавр - 2022

Теоретичні і методичні основи образотворчого мистецтва (для здобувачів другого освітнього рівня (магістр) спеціальності 014 – «Середня освіта. Образотворче мистецтво») : [Навчально-педагогічний посібник] / [кол. авт. : А. Алтухова, М. Азаркіна, Л. Лісунова, Н. Чєн, Д. Чаус,] ; за заг. ред. Т. В. Паньок. Харків : ХНПУ імені Г. С. Сковороди, 2022. 80 с.

Викладацько-професорський склад кафедри упродовж багатьох років сприяв популяризації українських образотворчих традицій та відродженню декоративно-прикладних промислів Слобожанщини. На кафедрі викладалися такі дисципліни: рисунок, живопис, композиція, історія образотворчого мистецтва, перспектива, графічні техніки, офорт, український декоративний розпис, художня обробка деревини (різьблення), художня обробка паперу, художня обробка тканини (батик), декоративно-прикладне мистецтво в етнокультурі України, теорія та практика вишивки, національні види кераміки (декоративна кахля та розпис ужиткових виробів) та багато інших. Кафедра забезпечувала проведення навчального процесу з методики викладання образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва, прикладної та проектної графіки, скульптури та пластичної анатомії, здійснювалася значна робота з організації та проведення педагогічних та виробничих практик.

Освітні програми

Навчальні програми для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2022-23 н.р.

Силабуси для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2022-23 н.р.

Програми для бакалаврів

Спеціальність 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

Спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Дисципліни вільного вибору

Для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

Для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти:

ДВВ для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої   освіти на 2023-24 н.р.