Виховна робота кафедри образотворчого мистецтва

Виховна робота зі студентами є невід'ємною частиною навчального процесу кафедри образотворчого мистецтва. 

Основні напрямки діяльності – морально-етичне, національне, науково-світоглядне, політичне, екологічне, естетичне, трудове, фізичне виховання; розвиток творчої особистості.

Форми виховної роботи – диспути, зустрічі «За круглим столом», конкурси, тематичні вечори, виставки, майстер-класи, зустрічі з видатними діячами культури та мистецтва Харківщини, відвідування спектаклів, концертів, виставок, музеїв, тощо.

Керуючись положенням про те, що виховання повинно відбуватися через навчання, виховна робота на факультеті починається вже з першого курсу – першої лекції – «Мій університет – моя гордість». 

Кафедра виховну роботу розглядає як потужний засіб формування професійних якостей майбутніх вчителів образотворчого мистецтва, художників-графіків, митців. Вона орієнтована на формування вмінь та навичок студентів до організації та проведення виховної роботи зі школярами, зорієнтована на розвиток особистості художника, зокрема ділової комунікації, уміння вести діалог із людьми, відчувати їх потреби.  

На кафедрі існують свої традиційні свята: до «Дня художника» організовується виставка студентських робіт у виставковій залі, щорічно проводяться виставки до святкування річниць Г.Сковороди, А.Макаренка, Т.Шевченка, звітні виставки з пленерної практики, виставки, що присвячені міжнародному святкуванню жіночого дня, воїнам-інтернаціоналістам тощо. 

Студенти кафедри приймають участь у конкурсах першокурсників «Дебют», у святкуванні Дня студента, Дня Св. Валентина, у конкурсах – «Образ художника-педагога», «Студент майбутнього», «Студент року», у гала-концерті загально-університетського фестивалю «Студентська весна». Студенти волонтери долучаються до збору речей для бійців АТО та переселенців. 

Під керівництвом Д. Чауса організовано цикл студентських виставок живопису «Зв'язані однією метою». 


 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.