Фізико-математичний факультет

Дистанційне навчання

Абітурієнту - 2020

Фізико-математичний факультет – сучасний та потужний факультет, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців освітньої сфери.

Фізико-математичний факультет  має багаті освітянські та культурні традиції, значний науковий потенціал, досвідчений професорсько-викладацький колектив, відповідальний навчально-допоміжний персонал.

На фізико-математичному факультеті велика увага приділяється модернізації навчального процесу, впровадженню нових педагогічних технологій та новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, розширенню міжнародних зв’язків.

Лабораторії та лекційні аудиторії мають сучасне обладнання, проведення занять забезпечено мультимедійною підтримкою. На факультеті працюють студентські предметні та наукові гуртки та клуби, проводяться науково-практичні конференції, семінари, олімпіади, конкурси та турніри різної спрямованості тощо.

Студенти залучаються до участі у роботі секцій Спортивного клубу, гуртків та художньо-творчих колективів Молодіжного центру ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

СКЛАД ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ:

КАФЕДРА ФІЗИКИ І КІБЕРФІЗИЧНИХ СИСТЕМ(завідувач кафедри – Масич В.В., доктор педагогічних наук, доцент )

КАФЕДРА МАТЕМАТИКИ(завідувач кафедри – Жерновникова О.А., доктор педагогічних наук, доцент )

КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ(завідувач кафедри – Олефіренко Н.В., доктор педагогічних наук, професор)

КАФЕДРА ЗАГАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА ПЕДАГОГІКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ(завідувач кафедри – Золотухіна С.Т., доктор педагогічних наук, професор)

  ДЕКАНАТ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

  Декан:
  доктор педагогічних наук, доцент
  Заступник декана з навчальної роботи:
  кандидат  педагогічних наук, доцент
  Координатор з наукової роботи:
  кандидат технічних наук, доцент.
  Координатор з виховної роботи:
  кандидат філологічних наук, доцент.

  ЛАСКАВО ПРОСИМО!

  З усіх питань щодо вступу в 2019 році звертайтеся до деканату або

  Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.