Дистанційне навчання фізико-математичного факультету

До уваги здобувачів освіти!

Освітній процес на фізико-математичному факультеті здійснюється відповідно до наказів по ХНПУ імені Г.С.Сковороди.

На фізико-математичному факультеті, по всім навчальним дисциплінам відповідно до навчальних планів, підготовлено дистанційні курси на ПДО Moodle.

Пропонуємо переглянути:

Згідно з розкладом проводяться онлайн-лекції, лабораторні та практичні заняття, захисти курсових робіт, конференції з педагогічних практик, конференції, обговорення тощо.

Будь-ласка, будьте уважні та активні, слідкуйте за повідомленнями від деканату, викладачів, кураторів та старост! На е-адреси старост академічних груп надіслано розклади, рекомендації та інструкції щодо виконання завдань. Двічі на тиждень проходять онлайн засідання деканату фізико-математичного факультету та щотижня - онлайн засідання усіх кафедр.

Разом ми здолаємо всі виклики! Навчання триває! Усім успіхів та міцного здоров'я!