Гуртожиток № 4 ХНПУ імені Г.С. Сковороди

 

Гуртожиток № 4 розташований у районі з добре розвиненою інфраструктурою. За 7 хвилин пішої ходи від нього знаходиться станція метро «Академіка Павлова» та зручна транспортна розв`язка громадського транспорту. Поруч із гуртожитком розташований парк з джерелом , спортивний майданчик для занять спортом, продуктові магазини, супермаркети.  Гуртожиток № 4 - блочного типу. Загальна кількість місць - 640. Створені відповідні умови для того, щоб мешканці почували себе зручно. Кімнати укомплектовані  необхідними меблями : ліжками, тумбочками, столами та стільцями,шафами. До послуг здобувачів вищої освіти простора читальна кімната та актова зала для проведення різноманітних заходів.  Для активного відпочинку на території студентського містечка функціонують різноманітні спортивні секції, створені всі необхідні умови для навчання та відпочинку.  

В гуртожитку проживають такі факультети:

 • Факультет дошкільної освіти
 • Факультет початкового навчання
 • Природничий факультет

Гуртожиток має власне студентське самоврядування, яке представлене Студентською радою в гуртожитку. Вона є сполучною ланкою між адміністрацією студмістечка та студентством.  Студентська рада гуртожитку має свою власну структуру. До неї входять представники кожного поверху гуртожитку яких обирають на виборах студ ради гуртожитку.  Здобувачі вищої освіти, які поселені до гуртожитку, повинні знати і суворо дотримуватись « Положення про студентський гуртожиток», «Правил внутрішнього розпорядку гуртожитку» та умов Договору про надання послуг  тимчасового проживання у гуртожитку.

Для поселення в гуртожиток необхідно:

 1. Паспорт або ID-карта + довідка з реєстру.
 2. Копія паспорта або ID-карта + довідка з реєстру.
 3. Копія ідентифікаційного коду.
 4. Довідка про проходження мед. огляду.
 5. Копія квитанції про сплату за проживання у гуртожитку.
 6. Фото 3Х4 (4 шт ).
 7. Військовий квиток або приписне свідоцтво зі штампом про зняття з військового обліку + копія.
 8. Квитанція (адміністративний збір) сплачується в день поселення в гуртожиток (відділення банку).

Для отримання пільги з оплати за проживання у гуртожитку здобувачі вищої освіти подають до деканатів заяви на ім`я ректора із зазначенням особистих данних та конкертної пільги за проживання.

До заяви подаються завірені в установленому порядку копії документів.

 

Адреса гуртожитку:  м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, 41-А

Контактний телефон:   +38(057)627021

Харків,

вул. Гвардійців Широнінців, 41-А

Тел.  (0572) 62-70-21

E-mail:  bazhan.marina90@gmail.com

Зав. гуртожитком

Лугова Тетяна Вікторівна

тел. +380666791303

Паспортист

Костенко Валентина Миколаївна

Головна

Карта проїзду:

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.