Факультет дошкільної освіти


Декан факультету – Тетяна Петрівна Танько, доктор педагогічних наук, професор.
Тетяна Петрівна закінчила історико-теоретичний факультет Харківського інституту мистецтв імені І.Котляревського у 1979 році. Захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності «теорія та історія педагогіки» (13.00.01) на тему «Система підготовки музично-педагогічних кадрів в педвузах Української РСР (1917-1981р.)» у Київському ордена Леніна та ордена Жовтневої революції державному університеті імені Т.Г.Шевченка у 1988 році. Докторську дисертацію зі спеціальності «теорія та методика професійної освіти» (13.00.04) на тему «Теорія та практика музично-педагогічної підготовки майбутніх вихователів дитячих навчальних закладів» захистила у 2004 р. у Харківському національному університеті імені Г.С.Сковороди.
Танько Тетяна Петрівна - член 3-х спеціалізованих рад (Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова – «теорія та методика навчання музики і музичного виховання», Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – «теорія та методика виховання», Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди). Тетяна Петрівна працює над проблемою музично-педагогічної підготовки педагогічних кадрів. Відмінник освіти України, нагороджена медаллю Софії Русової. Декан факультету дошкільної освіти, переможець в номінації «Декан» обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» (2004 р.), «Людина року» (2007 р.) Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ


ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ

Творчість видатного митця стала підґрунтям для пошуку відповідей на болючі питання сьогодення. Український просвітитель і гуманіст Григорій Сковорода визначав шляхи пізнання світу й людського буття, щоб дати поради сучасникам, як змінити життя на краще. У рамках проведення «Сковородинівських читань» на факультеті дошкільної освіти студентка ІІ курсу Ганна Джетимова презентувала авторський вірш та портрет філософа.

Скажи, земляче, як нам зараз жити?

Як подолати біди, що навкруг,

Ще скільки безневинних буде вбито?

Чому моя земля стражда від мук?

Твої слова – немов бальзам на душу,

Твоя порада – мудра і проста.

І запитать тебе про це я мушу,

Бо ти ж філософ, що живе в віках.

Прийди. Порадь. З далекої дороги

Присядь і поглядом до нас звернись.

Крізь призму часу, болі і тривоги

Своїм нащадкам щиро посміхнись.


61168, м. Харків,
вул. Валентинiвська (Блюхера) 2,
к. 212-В
тел.(0572) 68-48-83

Декан:
Тетяна Петрівна Танько,
доктор педагогічних наук, професор

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.