Факультет дошкільної освіти

Факультет дошкільної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди – центр з розробки проблем дошкільної освіти та підготовки фахівців для цієї сфери. Щорічно на факультеті навчається близько 700 студентів. Багаті традиції, наукові школи дозволяють факультету в нових соціальних умовах вирішувати проблеми підготовки фахівців, що відповідають найвищим міжнародним вимогам.

Сьогодні випускники факультету успішно працюють в коледжах і вищих закладах освіти, дошкільних освітніх організаціях в різних регіонах країни і багатьох зарубіжних країн світу, очолюють органи управління освітою, працюють у фірмах, що займаються проблемами дозвілля дітей, розробки ігор та іграшок, гувернерами в сім’ях, головними редакторами і членами редколегій фахових педагогічних видань.

Факультет дошкільної освіти ХНПУ імені Г.С. Сковороди має вельми солідний професорсько-викладацький і науковий склад, забезпечення інформаційно-комунікаційними технологіями, розвинену інфраструктуру, широкі зв’язки з провідними науковими інститутами, університетами як в Україні, так і  за її межами. Факультет багато років є привабливим для абітурієнтів і має попит установ освіти на випускників.


ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ


ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ

Творчість видатного митця стала підґрунтям для пошуку відповідей на болючі питання сьогодення. Український просвітитель і гуманіст Григорій Сковорода визначав шляхи пізнання світу й людського буття, щоб дати поради сучасникам, як змінити життя на краще. У рамках проведення «Сковородинівських читань» на факультеті дошкільної освіти студентка ІІ курсу Ганна Джетимова презентувала авторський вірш та портрет філософа.

Скажи, земляче, як нам зараз жити?

Як подолати біди, що навкруг,

Ще скільки безневинних буде вбито?

Чому моя земля стражда від мук?

Твої слова – немов бальзам на душу,

Твоя порада – мудра і проста.

І запитать тебе про це я мушу,

Бо ти ж філософ, що живе в віках.

Прийди. Порадь. З далекої дороги

Присядь і поглядом до нас звернись.

Крізь призму часу, болі і тривоги

Своїм нащадкам щиро посміхнись.


61168, м. Харків,
вул. Валентинiвська (Блюхера) 2,
к. 212-В
тел.(0572) 68-48-83

Декан:
Тетяна Петрівна Танько,
доктор педагогічних наук, професор

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.