Факультет дошкільної освіти

Факультет дошкільної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди – центр з розробки проблем дошкільної освіти та підготовки фахівців для цієї сфери. Щорічно на факультеті навчається близько 700 студентів. Багаті традиції, наукові школи дозволяють факультету в нових соціальних умовах вирішувати проблеми підготовки фахівців, що відповідають найвищим міжнародним вимогам.

Сьогодні випускники факультету успішно працюють в коледжах і вищих закладах освіти, дошкільних освітніх організаціях в різних регіонах країни і багатьох зарубіжних країн світу, очолюють органи управління освітою, працюють у фірмах, що займаються проблемами дозвілля дітей, розробки ігор та іграшок, гувернерами в сім’ях, головними редакторами і членами редколегій фахових педагогічних видань.

Факультет дошкільної освіти ХНПУ імені Г.С. Сковороди має вельми солідний професорсько-викладацький і науковий склад, забезпечення інформаційно-комунікаційними технологіями, розвинену інфраструктуру, широкі зв’язки з провідними науковими інститутами, університетами як в Україні, так і  за її межами. Факультет багато років є привабливим для абітурієнтів і має попит установ освіти на випускників.

Деканат факультету:

Декан факультету дошкільної освіти,
доктор педагогічних наук, професор.
Заступник декана з навчальної роботи  
кандидат педагогічних наук, доцент.
Координатор з виховної роботи
кандидат педагогічних наук, доцент.
 
Координатор
з наукової роботи
кандидат
психологічних наук, доцент.

Кафедри факультету дошкільної освіти:

 

Про факультет:

 


ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ


Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.