Студентське життя факультету дошкільної освіти

Спілка студентів та молоді факультету дошкільної освіти сприяє гармонійному розвитку творчої та відповідальної особистості, допомагає студентам формувати професійну майстерність. Діяльність спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, якісне навчання, виховання духовності і культури , дає можливість максимально виявити і реалізувати творчі здібності, підвищити ініціативу, винахідливість здобувачів вищої освіти дошкільного профілю , адже гасло нашого факультету ,,Творчий вихователь запорука щасливого дитинства".

План роботи Спілки студентів та молоді факультету  Дошкільної освіти на 2020-2021 навчальний рік