Освітня діяльність факультету дошкільної освіти

Факультет здійснює високоякісну підготовку фахівців:

за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальностями:

за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальностями:

Запрошуємо до обговорення проєктів освітньо-професійних програм:

за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальностями:

за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальностями:

Відгуки та пропозиції приймаються на електронну адресу:

faculty-pre-school@hnpu.edu.ua

Ознайомитись з іншими проєктами(перейдить за цім посиланням)

Силабуси факультету

Графік освітнього  процессу

Розклад занять:

1 пара 8:00 - 9:20 4 пара 13:00 - 14:20
2 пара 9:30 - 10:50 5 пара 14:40 - 16:00
3 пара 11:20 - 12:40 6 пара 16:10 - 17:30

Про організацію дистанційного навчання на факультеті дошкільної освіти

Сторінка факультету на ПДО Moodle(натиснить тут)

На факультеті дошкільної освіти приділено багато уваги питанню організації дистанційного навчання. Зокрема, ми продовжуємо активно працювати за трьома напрямами:

1) залучення всіх учасників освітнього процесу до дистанційного навчання;
2) створення якісного навчально-методичного підґрунтя дистанційної освіти;
3) поглиблення знань та удосконалення навичок користування системою Moodle, підвищення кваліфікації стосовно використання онлайн інструментів.

Особливу увагу зосереджено на реалізації інтерактивного характеру дистанційного навчання. Викладачі факультету активно використовують можливості Google Meet та Zoom – не тільки як конференц-зв’язок, але й для проведення експрес-опитувань, голосувань, роботи в малих групах змінного складу в окремих сесійних залах тощо. Відеозаписи проведених за допомогою сервісу Zoom лекцій і практичних занять викладаються на університетську платформу Moodle. Під час онлайн занять у Zoom паралельно активно використовуються різноманітні сервіси для опитування: гугл-форми, Ментіметр тощо. Для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти створено групу в соціальній мережі Facebook.

Таким чином, факультет дошкільної освіти докладає всіх зусиль щодо реалізації освітнього процесу в дистанційній формі на високому рівні.