Гуртожиток № 5 ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Традиційно студенти Історичного факультету, Іноземної філології, Славістики, Українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки- Основ¢яненка проживають у гуртожитку № 5, що знаходиться за адресою: проспект Людвіга Свободи 53 Б. Гуртожиток розташований у районі з добре розвиненою інфраструктурою. За 4 хвилини пішої ходи від нього знаходиться станція метро «Перемога» та зручна транспортна розв’язка громадського транспорту. Поруч із гуртожитком розташований парк, спортивний майданчик для занять спортом, Олексіївський ринок, продуктові магазини, торгівельні центри та ін.

Харків, Станція метро «Пермога»,

пр. Людвига Свободи, 53- Б

тел. (057)  336-92-62 (цілодобово)

E-mail: natalipaschenko1@gmail.com