КРОС-ФОРУМ «ЄВРОПУ ЄДНАЄ ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ»

Шановні колеги, 4-8 жовтня 2021 року в режимі онлайн відео конференції відбудеться КРОС-ФОРУМ «ЄВРОПУ ЄДНАЄ ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ» в межах програми Президента України «ЗДОРОВА Україна» на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Щаслива країна з високим рівнем життя  можлива лише за умови покращення здоров’я молоді. На сьогодні нагальною є потреба піклуватися про себе та своє здоров'я особливо в період  пандемії коронавірусу. Людство відчуло на собі, що здоров’я є дуже великою цінністю, без якої неможливо рухатися вперед. І саме Президент України  найвищим пріоритетом життя кожного українця  поставив здоров’я, яке потрібно для щасливого життя нації.

За результатами Крос-форуму буде опубліковано збірник матеріалів тез

Під час Крос-форуму планується обмін досвідом і обговорення шляхів використання ресурсів освітнього простору у процесі впровадження програми Президента України «Здорова Україна»