Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів і докторантів ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів та докторантів – добровільна неприбуткова громадська організація, що об’єднує на добровільних засадах без будь-яких обмежень осіб, які навчаються в університеті.

Метою діяльності профспілки є представництво, захист  соціально-економічних, побутово-житлових прав та інтересів своїх членів.

Профспілка:

• захищає право членів профспілки на навчання;
  • представляє права та інтереси студентів у відносинах з керівництвом університету;
  • організовує культурно-просвітницьку роботу серед членів профспілки;
  • організовує  дозвілля та відпочинок членів профспілки;
  • інформує членів профспілки про свою діяльність та її результати.

Шановний студенте! Тобі жити - тобі й шукати своє місце в цьому світі.

У нашій профспілковій студентській організації університету є багато добрих та корисних задумок, які ми намагаємося втілити в життя, але свіжі думки - пріоритет молодих. Тому завжди на Вас чекаємо і будемо раді співпрацювати.

61002,  м. Харків, вул. Алчевських (Артема), 29,  к. 123

тел. (057) 717-10-34
моб. тел. (099) 03 89 913

e-mail: prockarukdmitro@gmail.com