31 травня 2021 року добігає термін національної передплати на Web of Science
Проте з 11 травня пройде серія вебінарів у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15. Реєстрація на кожний окремо, за окремим посиланням, після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР на старі версії браузера не дозволять взяти участь у вебінарі. Перевірте відповідність техніки заздалегідь. Сертифікати учасника надсилаються тим хто прослухав від 90% часу вебінару протягом 3 робочих днів.
Також, враховуючи прохання слухачів щодня о 13:13-14:14 буде трансляція відповідного вебінару у ютьюб https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg форма для отримання презентацій https://forms.gle/DCBKw5qPsEaqKcVK7
11 травня
Тема: Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection
Тези: На онлайн демонстрації знайдемо документи за певною темою, використаємо символи скорочення та заміни і оператори пошуку, відредагуємо запит, проаналізуємо отримані джерела: де надруковано, які установи більш впливові, збережемо результати в тому числі обирані для публікацій видання, збережемо історію пошуку та налаштуємо повідомлення про появу нових документів за темою або цитувань робіт. Формування списку відмічених публікацій. Відповіді на ваші запитання.
12 травня
Тема: Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites
Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як його створити і підтримувати в актуальному стані? Які показники можна подивитися? Як знайти найбільш оптимальні організації партнери для виконання проекту по своїй темі. Відповіді на ваші запитання.
13 травня
Тема: Пристатейна література: доступні скарби Web of Science
Тези: На платформі Web of Science проіндексовано понад 1,9 млрд посилань пристатейної літератури. Аналіз цих даних дозволяє подивитися: де, коли, ким цитувалися ваші роботи, що опубліковані у виданнях які проіндексовані або не проіндексовані у Web of Science. Дізнатися як певна робота вплинула на розвиток наукового напрямку. Переглянути як цитується ваше видання у журналах що індексуються у Web of Science Core Collection. На вебінарі попрацюємо зі звітами по цитуванню та пов’язаними записами, та налаштуємо повідомлення про цитування. Відповіді на ваші запитання.
14 травня
Тема: Підбір видання для публікації
Тези: Вебінар у формі відповіді на часті запитання: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.
Ім'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.