До уваги науковців університету! Web of Science українською від Clarivate Analytics

31 травня 2021 року добігає термін національної передплати на Web of Science

Проте з 11 травня пройде серія вебінарів у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15. Реєстрація на кожний окремо, за окремим посиланням, після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР на старі версії браузера не дозволять взяти участь у вебінарі. Перевірте відповідність техніки заздалегідь. Сертифікати учасника надсилаються тим хто прослухав від 90% часу вебінару протягом 3 робочих днів.

Також, враховуючи прохання слухачів щодня о 13:13-14:14 буде трансляція відповідного вебінару у ютьюб https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg форма для отримання презентацій https://forms.gle/DCBKw5qPsEaqKcVK7

11 травня

Тема: Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection

Тези: На онлайн демонстрації знайдемо документи за певною темою, використаємо символи скорочення та заміни і оператори пошуку, відредагуємо запит, проаналізуємо отримані джерела: де надруковано, які установи більш впливові, збережемо результати в тому числі обирані для публікацій видання, збережемо історію пошуку та налаштуємо повідомлення про появу нових документів за темою або цитувань робіт. Формування списку відмічених публікацій. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:
10:15  https://bit.ly/2S5f0Bv

12 травня

Тема: Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites

Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як його створити і підтримувати в актуальному стані? Які показники можна подивитися? Як знайти найбільш оптимальні організації партнери для виконання проекту по своїй темі. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

13 травня

Тема: Пристатейна література: доступні скарби Web of Science

Тези: На платформі Web of Science проіндексовано понад 1,9 млрд посилань пристатейної літератури. Аналіз цих даних дозволяє подивитися: де, коли, ким цитувалися ваші роботи, що опубліковані у виданнях які проіндексовані або не проіндексовані у Web of Science. Дізнатися як певна робота вплинула на розвиток наукового напрямку. Переглянути як цитується ваше видання у журналах що індексуються у Web of Science Core Collection. На вебінарі попрацюємо зі звітами по цитуванню та пов’язаними записами, та налаштуємо повідомлення про цитування. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:
10:15 https://bit.ly/2PuNLiU

14 травня

Тема: Підбір видання для публікації
Тези: Вебінар у формі відповіді на часті запитання: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:
10:15 https://bit.ly/3xrnRgX

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.