Пункт охорони здоров'я

Медичну допомогу студентам міста забезпечує міська студентська лікарня, яка розташована за адресою: вул. Дарвіна 8/10. Час роботи лікарні з 8.00 до 19.00, субота 8.30 до 18.00, неділя - вихідний.

В поліклініку звертаються студенти та викладачі 26 ВНЗ. До складу студентської лікарні входять:

• Стаціонар (4 відділення - терапевтичне, гастроентерологічне, 2 неврологічних), телефон приймального відділення (057)700-36-29
  • Поліклініка (прийом ведеться за 30 напрямами), телефон реєстратури: (057)706-15-14
  • Пункти охорони здоров`я

Медичний заклад нашого педагогічного університету – це пункт охорони здоров`я, який знаходиться за адресою 50 років ВЛКСМ,50, гуртожиток № 3, на першому поверсі, телефон (0572) 62-90-38. Час роботи з 9.00 до 16.00, субота, неділя - вихідні.

До складу здоров пункту входять кабінети: долікарняний, гінеколога, стоматолога, лікарів – спеціалістів, лабораторія та кабінет щеплень.

Всього у нас 5 лікарів та 4 медичні сестри - всі працюють понад 5 років та мають вищу кваліфікаційну категорію.

Завідуюча пункту охорони здоров`я: Циганкова Тетяна Іванівна.

Терапевтичну допомогу надають лікарі: Глівенко Ірина Костянтинівна, Ільїнська Олена Вікторівна. Їм допомагають медичні сестри нашого закладу: Єфімова Ірина Миколаївна, Каменева Сніжана Володимирівна, Копил Людмила Федорівна.

Працює стоматологічний кабінет, який оснащений сучасним обладнанням та матеріалами. Допомогу надає лікар – стоматолог Голубнича Неллі Михайлівна.

Ведеться гінекологічний прийом 2 рази на тиждень (вівторок, п’ятниця). Лікар Зупанець Валентина Болеславівна

В пункті охорони здоров`я надається невідкладна медична допомога, виконуються призначення лікарів та ведеться профілактична робота (проведення медичних оглядів та перед поселенням, допуски до занять у басейні, занять фізичною культурою, видача довідок, контроль за флюорографічним обстеженням) та вирішується багато інших питань.

Якщо у Вас виникла проблема, звертайтеся! Ми обов’язково допоможемо її вирішити.

К сведению пациентов поликлиники

КУОЗ «Харьковская городская студенческая больница»

Врачебный прием проводится по предварительной записи. Вы можете предварительно записаться на прийом к врачу путем:

• обращения в регистратуру поликлиники (ул. Дарвина 8/10,1-й этаж,),

работающую в  обычном режиме (понедельник – пятница с 8.00 до 19.00 и

в субботу с 8.00 до 18.00);

•   телефонного звонка информаторам колл-центра

по тел. 725-51-78, 706-15-14 (понедельник – пятница с 8.00 до 19.00 и в субботу с 8.00 до 18.00);

Порядок электронной записи:

Зайти на сайт: http://studhosp.city.kharkov.ua/, выбрать рубрику «Запись к врачу» и внести необходимые сведения.

Просп. Ювілейний, 50
вул. Валентинівська, 2,