Спілка студентів та молоді університету

Новини Спілки студентів та молоді

Спілка студентів та молоді ХНПУ імені Г.С. Сковороди – головний орган студентського самоврядування університету – зареєстрована 06.06.1996 року.

В університеті здійснює свою діяльність 5 студентських спілок (Спілка студентів та молоді, Спілка студентів-сиріт, Спілка студентів-чорнобильців, Спілка студентів-правників, Первинна профспілкова організація студентів), творчі колективи, студії, клуби за інтересами.

Спілка студентів виконує такі основні функції в університеті: забезпечення злагодженої роботи всіх колективів у вищому навчальному закладі, оптимальне вирішення щоденних проблем з дотриманням інтересів студентів; підготовка до майбутнього виконання професійних обов’язків педагогів та участі в керівництві як державними, так і громадськими установами.

У Статуті Спілки студентів закріплено наступні завдання:

• сприяння захисту законних прав та інтересів студентів;
  • сприяння учбовій, науковій та творчій діяльності студентів;
  • розвиток громадянської активності, формування національно-громадської позиції, виховання патріотизму та морально-етичної поведінки;
  • організація культурно-масової роботи, змістовного дозвілля та відпочинку студентів;
  • забезпечення виконання студентами своїх обов’язків (відповідність їх дій законодавству України, систематичне оволодіння знаннями, професійною майстерністю, підвищення свого культурного рівня, виконання Правил внутрішнього розпорядку університету та гуртожитках тощо).

Спілка студентів та молоді проводить свої традиційні заходи, зокрема:

• Табір студентського активу «Сковородинівська родина лідерів»;
  • Тиждень студентського самоврядування;
  • Тиждень закоханих;
  • Освітня програма «Школа лідера»;
  • Конкурс «Міс та Містер університету»;
  • Конкурс «Итак, она звалась Татьяной…»;
  • “Університет – моя родина”;
  • дебатні турніри;
  • заходи волонтерського спрямування;
  • інтелектуальні ігри: «Хача-гвіда» – гра рідковживаних слів, «Що? Де? Коли?», брейн-ринг;
  • тренінги, інтерактивно-рольові ігри та творчі конкурси;

Випускає альманах «Студентська правда, «ФізМатІн», «Pro-бірка», “Істфаківець”, «Slovo».

Спілка студентів та молоді протягом всіх років свого існування активно співпрацює з іншими громадськими організаціями:

• Міськими громадськими організаціями та ОСС інших ВНЗ міста;
  • Обласною студентською радою при губернаторі;
  • Обласною радою з питань молодіжної політики при ХОДА;
  • Всеукраїнською студентською Радою при МОН України;
  • Всеукраїнською студентською Радою при Кабінеті Міністрів України;
  • Українською асоціацією студентського самоврядування.

м. Харків, вул. Валентинiвська (вул. Блюхера), 2, ауд.204
телефон робочий (057) 680236;