Творча діяльність кафедри дизайну

Викладачі нашої кафедри є членами Національної спілки художників України, Спілки дизайнерів України, членами журі Всеукраїнських та  Міжнародних конкурсів. Міжнародний фестиваль «ARTPODIUM» Молдова, м. Кишенів. Фото 10,11  (Григорова Л., Куратова М., Чеботова Я., Тининика А., Смородін А., Скоробагатова О.), стипендіатами Державних стипендій (Житєньова Н.).

Викладачі кафедри постійно підвищують професійний рівень приймаючи участь у різноманітних конкурсах, організовують власні виставки, як у всеукраїнському та і у міжнародному форматі (Смородін А., Чеботова Я.)

 

Також викладачі кафедри реалізовують власні проєкти у м.Харкові та поза його межами.

Нагороджуються грамотами та сертифікатами за творчу діяльність

Науково-педагогічні працівники постійно підвищують науко-практичних рівень, проходячи стажування та підвищення кваліфікації, як у Україні так і за кордоном 

Важливим напрямом роботи викладачів кафедри є підготовка здобувачів до майбутньої професійної діяльності, шляхом їх залучення до участі у конкурсах, проєктах, виставках тощо.


 

61166,
м. Харків,
пров. Фанінський, 3-в, к. 404
(станція метро «Наукова»)
тел. (050) 765-22- 73
E-mail: kaf-design@hnpu.edu.ua
кандидат педагогічних наук, доцент.
тел. (067) 969-46-41

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.