Смєлова Світлана Володимирівна

Викладач кафедри англійської фонетики і граматики

ОСВІТА ТА НАУКОВА ПІДГОТОВКА

1997 – 2002 –  навчалася у Харківському державному педагогічному інституті імені Г.С. Сковороди за подвійною спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Англійська мова і російська мова та література».

У 2002 році закінчила з відзнакою Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди й здобула кваліфікацію вчителя англійської мови і російської мови та зарубіжної літератури. Диплом ХА №18456611.

2003 – 2004 – навчалася у Лінгвістичному центрі факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за спеціальністю “Німецька мова” і отримала сертифікат №2004-4 (рівень - Fortgeschrittene).

2007 – 2010 – навчалася у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини».

У 2010 році закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна й здобула кваліфікацію спеціаліста з міжнародних економічних відносин з поглибленим знанням іноземної мови. Диплом ХА №37619150.

ПРОФЕСІЙНА КАР'ЄРА

2002 – 2003 – лаборант кафедри англійської фонетики і граматики Харківського державного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, за сумісництвом викладач загальної кафедри англійської мови.

З 2003 – викладач кафедри англійської фонетики і граматики Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

Викладає навчальні дисципліни: «Практична граматика англійської мови», «Колоквіальні аспекти граматики англійської мови».

Член журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов – 2018, 2019.

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

Авторка низки методичних праць у співавторстві та одноосібно.

Методичні праці:

1. Смєлова С.В., Шухова О.О. Modal Verbs: методичні рекомендації з курсу практичної граматики англійської мови для студентів II курсу факультету іноземної філології. – Х.: ХНПУ імені Г.С. Сковороди, 2015. – 180с.
2. Шухова О.О., Смєлова С.В. Modal Meanings: методичні рекомендації з курсу практичної граматики англійської мови для студентів II курсу факультету іноземної філології. – Х.: ХНПУ імені Г.С. Сковороди, 2016. – 163с.
3. Смєлова С.В. Agreement of the Predicate with the Subject: методичні рекомендації з курсу практичної граматики англійської мови для студентів II курсу факультету іноземної філології. – Х.: ХНПУ імені Г.С. Сковороди, 2017. –52с.
4. Смєлова С.В., Шухова О.О. Modal Verbs: методичні рекомендації з курсу практичної граматики англійської мови для студентів мовних спеціальностей. – Х.: ХНПУ імені Г.С. Сковороди, 2018. – 128с.

Має сертифікати British Council про участь у семінарах з методики навчання англійської мови.

Проходила сертифіковане стажування на кафедрі іноземних мов Харківського національного університету радіоелектроніки за програмою «Поєднання традиційних форм викладання англійської мови та сучасних інформаційних технологій» (наказ №1533К від 19.10.2018, свідоцтво №369).

НАГОРОДИ І ВІДЗНАКИ

Пам’ятне посвідчення Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди переможця у номінації “Наставник молоді” у 2017 році.

Посилання на профіль викладача у

Google Академії