Стратегічна сесія університету

16 лютого 2024 року на базі навчально-спортивного табору «Гайдари» ХНПУ імені Г.С. Сковороди пройшла щорічна Стратегічна сесія університету. У роботі Сесії взяли участь 45 осіб (з них - 19 онлайн). Основними питаннями, які розглядалися, була оцінка ефективності діяльності університету за всіма напрямами діяльності та реалізація стратегічних завдань, визначених Стратегією розвитку університету на 2021-2025 роки.

За результатами Сесії були прийняті рішення:

1. Діяльність університету за стратегічними напрямами: «освітня діяльність», «Наукова й інноваційна діяльність», «Міжнародне співробітництво»«Менеджмент і кадрове забезпечення», «Молодіжна політика», «Ресурсне забезпечення» вважати ефективними.
  2. Взяти до уваги результати моніторингових досліджень щодо задоволеності здобувачів вищої освіти якістю освітніх послуг.
  3. Внести зміни до місії ХНПУ імені Г.С. Сковороди. Передати на Вчену раду університету.