Підписання Угоди про співробітництво з Товариством Азербайджанських жінок м. Харкова "АЙНУР ХАТУН"

5 червня 2024 року відбулося урочисте підписання Угоди про співробітництво між Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С. Сковороди та Товариством Азербайджанських жінок м. Харкова "АЙНУР ХАТУН". Угода передбачає реалізацію спільних освітніх, дослідницьких, наукових, культурно-просвітницьких та мистецьких проєктів.

У підписанні угоди взяли участь: ректор університету Юрій БОЙЧУК, проректорка з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності Світлана БЕРЕЖНА, директорка Центру міжнародної освіти Оксана КОВАЛЕНКО, старший інспектор Центру міжнародної освіти Ганна КАСЬЯНОВА, президентка Товариства азербайджанських жінок м.Харкова "АЙНУР ХАТУН" Кіфаят ДЖАФАРОВА та юрист вищезазначеного товариства Аллахверді Гасанов.