Спеціалізована вчена рада ДФ 053.64.24– захист дисертації Лиманкіної Алли Іванівни

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди від 30 травня 2024 року, згідно наказу № 110-од від 31 травня 2024 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Лиманкіної Алли Іванівни, з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, за спеціальністю 053 Психологія.

Лиманкіна Алла Іванівна

Психологічна корекція співзалежності у жінок середнього віку через трансформацію ідентичності

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Хомуленко Тамара Борисівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Бочелюк Віталій Йосипович - доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та соціальної роботи, Комунальний заклад вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради.

Рецензенти:

Абсалямова Лариса Миколаївна – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди;

Єльчанінова Тетяна Миколаївна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Большакова Анастасія Миколаївна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології, педагогіки та філології, Харківська державна академія культури;

Відгук офіційного опонента: Бочелюк Віталій Йосипович - доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та соціальної роботи, Комунальний заклад вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради (посилання на гугл диск з КЕПом)

Рецензія: Абсалямова Лариса Миколаївна – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Рецензія: Єльчанінова Тетяна Миколаївна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Рішення про присудження ступеня доктора філософії