Спеціалізована вчена рада ДФ 091.05.22 – захист дисертації Літвінової Ольги Борисівни (17.03.2023 р.)

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від «14» листопада 2022 року, згідно наказу № 140-од від 18 листопада 2022 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Літвінової Ольги Борисівни, з галузі знань 09 Біологія, за спеціальністю 091 Біологія.

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 12 грудня 2022 року, згідно наказу № 149-од від 12 грудня 2022 року «Про зміну складу разових спеціалізованих учених рад» змінено склад спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Літвінової Ольги Борисівни, з галузі знань 09 Біологія, за спеціальністю 091 Біологія.

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 30 січня 2023 року, згідно наказу № 14-од від  30 січня 2023 року «Про зміну складу разових спеціалізованих учених рад» змінено склад спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Літвінової Ольги Борисівни, з галузі знань 09 Біологія, за спеціальністю 091 Біологія.

Літвінова Ольга Борисівна

Особливості процесів репарації ускладнених ран м’яких тканин в умовах локальних та системних чинників

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Іонов Ігор Анатолійович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри анатомії і фізіології людини імені д.мед.н., проф. Я.Р. Синельникова, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензент

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонентаТкач Геннадій Федорович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри морфології, Сумський державний університет.

Відгук офіційного опонентаКлименко Микола Олексійович, доктор медичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку ЧНУ імені Петра Могили, професор кафедри медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та патофізіології, Медичний інститут ЧНУ імені Петра Могили. Документ з електронним підписом за покликанням тут

Відгук офіційного опонентаШейко Віталій Ілліч, доктор біологічних наук, професор, професор кафедри біології, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Рецензія: Комісова Тетяна Євгенівна, кандидат біологічних наук, доцент, в.о. завідувачки кафедри анатомії та фізіології людини імені д.мед.н., проф. Я.Р. Синельникова, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 17 березня 2023  р.

Захист відбувся о 10:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на трансляцію захисту дисертації

Код доступу: 862604

Аудіозапис захисту:

Відеозапис захисту:

Відеозапис трансляції захисту дисертації з електронною печаткою