Спеціалізована вчена рада ДФ 091.07.22 – захист дисертації Ярис Олени Олегівни (17.01.2023 р.)

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від «14» листопада 2022 року, згідно наказу № 140-од від 18 листопада 2022 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Ярис Олени Олегівни, з галузі знань 09 Біологія, за спеціальністю 091 Біологія. Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 12 грудня 2022 року, згідно наказу № 149-од від 12 грудня 2022 року «Про зміну складу разових спеціалізованих учених рад» змінено склад спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Ярис Олени Олегівни, з галузі знань 09 Біологія, за спеціальністю 091 Біологія.

Ярис Олена Олегівна

Значення штучних гніздівель для птахів у підтриманні біотичного різноманіття біогеоценозів північного сходу України

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Маркіна Тетяна Юріївна, доктор біологічних наук, професор, професор кафедри зоології, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензенти

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонентаПахомов Олександр Євгенійович, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри зоології та екології, Дніпровський національний університет імені О. Гончара.

Відгук офіційного опонентаБокотей Андрій Андрійович, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри зоології, Львівський національний університет імені Івана Франка.

Відгук офіційного опонентаШупова Тетяна Віталіївна, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділом динаміки популяцій, ДУ «Інститут еволюційної екології НАН України».

Рецензія Ликова Ірина Олександрівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Наказ № ___ від _____ "Про видачу диплома докторів філософії"

Дата захисту: 17.01.2023 р.

Захист відбудеться о 10:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 850 6214 9959

Код доступу: 250539

Аудіозапис захисту:

Відеозапис захисту:

Відеозапис трансляції захисту дисертації з електронною печаткою