Спеціалізована вчена рада ДФ 64.053.016 - Жозе да Коста Ганна Олександрівна (05.03.2021 р.)

Відповідно до наказу МОН України № 72 від 20.01.2021 року створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.053.016 з правом прийняття до розгляду і проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії Жозе да Коста Ганна Олександрівна, з галузі знань «01 – Освіта/Педагогіка», за спеціальністю «011 – Освітні, педагогічні науки».

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Відгук офіційного опонента: Сегеда Наталя Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.

Відгук офіційного опонента: Пріма Раїса Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, Волинський національний університет імені Лесі Українки.

Склад одноразової вченої ради:

Голова ради:

1. Жерновникова Оксана Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензенти:

1. Лупаренко Світлана Євгенівна, доктор педагогічних наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.
  2. Черновол-Ткаченко Раїса Іванівна, кандидат педагогічних наук, професор, Харківський національний педагогічнийуніверситет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

1. Сегеда Наталя Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.
  2. Пріма Раїса Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, Волинський національний університет імені Лесі Українки.

Дата захисту: 05.03.2021 р.

Захист відбувся о 14.00 годині в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди за адресою: вул. Валентинівська, 2, м. Харків, 61002, ауд. 305-В.