Відпочинок у дитячих оздоровчих таборах

Первинна профспілкова організація Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди уклала попередні договори з дитячими оздоровчими таборами та пропонує викладачам та співробітникам університету, які є членами профспілки, подарувати відпочинок для своїх дітей у літніх оздоровчих таборах відпочинку.

Перелік, дати заїздів та повна вартість путівки наведена в таблиці. Дотація від профкому складає 1000–1300 грн від вартості путівки. Інформацію з приводу дотації на путівку та будь-яку іншу можна отримати в профкомі університету або за телефоном 715-79- 01.