Абітурієнтам історичного факультету

 
 
 
Напрям підготовки (спеціальність): Історія   Напрям підготовки (спеціальність):  Географія
Необхідні сертифікати ЗНО для вступу на державне замовлення:
 • Українська мова та література
 • Історія України
 • Географія або Іноземна мова
 
 • Українська мова та література
 • Географія
 • Математика або Іноземна мова
Необхідні сертифікати ЗНО для вступу на контрактну форму навчання:
 • Українська мова та література
 • Історія України
 • Біологія або Географія
 
 • Українська мова та література
 • Історія України
 • Біологія або Географія
Детальніше про спеціальність:

Студенти історичного факультету є переможцями наукових конкурсів, Всеукраїнських Олімпіад та турнірів з історії;  учасниками  міжнародних грантових програм та академічних обмінів.

Магістри-історики мають змогу за системою «подвійних дипломів» отримати дипломи європейського та національного зразка.

Випускники факультету підготовлені до роботи у різних сферах: вченими та  викладачами історії,   правознавства, географії в школах, коледжах, вузах; журналістами, спічрайтерами та аналітиками у громадських організаціях. За роки навчання формується звичка постійного порівняння та аналізу, вміння аргументувати свою точку зору, формулювати ідеї, відстоювати їх у полеміці, що є затребуваним у сучасних роботодавців.  Міцний фундамент отриманої історичної освіти дозволяє будувати практично будь-яку кар'єру.

Навчання на історичному факультеті проходить за державним замовленням та за контрактом.

 

Випускники історичного факультету за спеціальністю «Середня освіта ( Географія)» є визнаними спеціалістами  в освітній, науково – дослідній та туристичній діяльності. Різноманітність наукових  напрямків та дисциплін, що вивчаються на кафедрі географії і методики викладання географії дозволяє нашим студентам реалізовувати себе в різноманітних сферах: вченими, викладачами географії у середніх та вищих навчальних закладах, спеціалістами з туристичної справи тощо.

Комплексна та фундаментальна освіта можлива лише у поєднанні теорії та практики. Тому, польові географічні та туристичні експедиції є невід’ємною частиною діяльності кафедри. Ми  проводимо свої експедиції на території України та за її межами. Наші студенти мають змогу досліджувати природу Карпат та Кавказу, архітектурні і культурні надбання Чехії, Німеччини, та інших країн. Туризм є перспективним напрямом у сфері послуг, а спеціалісти з туристичної справи є затребуваними роботодавцями. Ми надаємо необхідне для того, щоб кожен наш студент був успішним професіоналом всебічно розвиненою людиною.

Навчання на історичному факультеті за спеціальністю «Середня освіта ( Географія)» проходить за державним замовленням та за контрактом.

Спеціальність:
014 Середня освіта (Історія)
Термін навчання
(денна, заочна)
Вартість 1 року навчання у 2018 р. грн.
денна/заочна
Бакалавр
4 роки
12 260 / 11 000
Магістр
1 рік 4 місяці
14 700/ 13 490

 


Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.