Аспірантура і докторантура кафедри початкової і професійної освіти

На кафедрі діє аспірантура і докторантура зі спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) (13.00.04 – теорія і методика професійної освіти).

Освітньо-наукова програма «Професійна освіта» підготовки доктора філософії спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) розроблена проектною групою у складі провідних фахівців кафедри і університету.

Гарант освітньо-наукової програми – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри початкової і професійної освіти В.В. Ушмарова.

Фокус освітньо-наукової програми:
підготовка фахівців вищої кваліфікації в галузі професійної педагогічної освіти, які отримають доступ до працевлаштування викладачами в закладах вищої освіти; формування готовності здобувачів освіти до здійснення науково-педагогічних досліджень і захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії та створити передумови для здобуття ступеня доктора наук.

Освітньо-наукова програма «Професійна освіта»

Компоненти освітньо-наукової програми

1. Філософські фундації та етичні орієнтири конструювання наукових проектів (силабус)
  2. Академічно і професійно-орієнтоване спілкування (англійське / німецьке / французьке / українське)(силабус)
  3. Технології педагогічного наукового дослідження(силабус)
  4. Теорія і методика викладання професійно-орієнтованих дисциплін у вищій школі(силабус)
  5. Педагогічні технології в освіті та педагогічна інноватика (англ. мовою)(силабус)
  6. Науково-викладацька практика(силабус)
  7. Публікаційна активність і науко метрика(силабус)
  8. Цифрові технології у грантрайтингу(силабус)
  9. Вибіркові дисципліни(силабус)

З метою внутрішнього забезпечення якості освітньо-наукової програми та освітньої діяльності за цією програмою здійснюється анкетування здобувачів та роботодавців:

Перегляд і оновлення освітньо-наукової програми здійснюється у взаємодії з внутрішніми і зовнішніми стейкхолдерами.

Наразі в аспірантурі за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)навчається 41 здобувач за денною, вечірньою, заочною формами навчання.