ЦЕРЕМОНІЯ ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ У КОЗАКИ 2015

18 вересня 2015 року відбулася церемонія посвяти першокурсників у козаки. У святі взяли участь почесні гості: ректорат університету, Голова комітету у справах козацьких організацій при Харківській обласній державній адміністрації, генерал-майор УРК В.В. Рубан; доктор богослов’я, протоієрей, отець Сергій Скубченко; делегація Харківської обласної громадської організації миротворців ООН учасників міжнародних операцій та інвалідів війни на чолі з заступником Голови правління О.О. Дорошенко.  В урочистому заході також взяли участь студенти, викладачі, керівники факультету дошкільної освіти. Наприкінці свята було проведено конкурс на кращий факультетський куліш.