Іранський культурний центр

Іранський культурний центр ХНПУ імені Г.С.Сковороди було засновано в 2004 році під патронатом Посольства Ісламської Республіки Іран та за ініціативою С.Г.Гіяї - старшого викладача кафедри східних мов (перська мова) Харківського педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Основними напрямками роботи центру є організація культурних, наукових та виховних заходів; ознайомлення студентів університету та усіх бажаючих з культурою, мовою та літературою Ірану; співпраця в освітній сфері з університетами України та Ірану, участь студентів у різноманітних міжнародних освітніх програмах поглибленого вивчення перської мови, програмах обміну студентів та викладачів (“Доуре-є Данешафзаі-є Забан ва Адабіят-е Фарсі” / Фонд “Сааді”); сприяння розвитку добросусідських відносин між Україною та Ісламською Республікою Іран.

В Центрі є бібліотека художньої, довідкової, наукової і країнознавчої літератури, яка доступна всім, хто цікавиться інформацією про Іран та вивчає перську мову, літературу та культуру.

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, кор. В, к. 505,
тел.(0572)68-61-74
Email: shidna_kafedra@hnpu.edu.ua

Завідувач:

Завгородня Олена Сергіївна

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.