Новини кафедри хореографії

Інформаційний лист

25 квітня 2022 року на чолі зав.кафедри проф. Бугаєць Н.А. проведено засідання кафедри хореографії, на якому обговорено нагальні питання освітнього процесу, а саме: підготовка та затвердження навчальних планів 2022/2023 навчального року, розміщення на сторінці кафедри університетського сайту програмних умов та вимог до проведення державних іспитів підсумкової атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, участь здобувачів (конкурс есе за темою академічної доброчесності) та викладачів (методичні та практичні конференції) в наукових заходах університету, проведення Дня відкритих дверей у ХНПУ імені Г.С. Сковороди та на факультеті мистецтв.

12 квітня 2022 року в дистанційному форматі проведено засідання кафедри хореографії, на якому обговорено питання порядку денного, що передував на поточному засіданні деканату: акредитаційні справи, наукова робота, навчальна та організаційна діяльність професорсько-викладацького складу та здобувачів вищої освіти.

Під час засідання до співробітників, з привітальним словом щодо річниці створення кафедри хореографії, профільного структурного підрозділу університету, звернулася завідувач кафедри хореографії проф.Бугаєць Н.А.

Перед кафедрою стоять високі цілі, але і у доробку її вже величезні досягнення!

25 березня 2022 року з використанням засобів відеозв'язку відбулось засідання кафедри хореографії факультету мистецтв ХНПУ імені Г.С. Сковороди, на якому вирішено коло важливих питань щодо відновлення з 1 квітня 2022 р. освітнього процесу в умовах військового стану в Україні.

Сподіваємось і віримо в подальшу реалізацію всього творчого та наукового потенціалу в справі підготовки майбутнього хореографа, балетмейстера-постановника!

Науковий семінар-практикум стейкхолдерів

04 січня 2022 року кафедрою хореографії проведено у форматі Zoom-конференції науковий семінар-практикум стейкхолдерів на тему: «Обговорення освітніх програм спеціальності 024 Хореографія: практична підготовка здобувачів вищої освіти кафедри хореографії».

З доповідями про стан та перспективи удосконалення практичної підготовки майбутніх вчителів хореографії згідно вимог МОН України виступили: завідувачка кафедри хореографії, член проектної групи з розробки освітніх програм канд.пед.наук, професор Бугаєць Н.А.; гарант освітньої програми «Хореографія» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Лиманська О.В.; гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти Волчукова В.М.

В обговоренні актуальних питань за основними тематичними напрямками роботи семінару-практикуму  взяли участь стейкхолдери освітніх програм: Савіцька І.Ю. – директор Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» та Сафонова Т.В. – директор КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв №7» м. Харкова, які дали високу оцінку діяльності кафедри з удосконалення освітніх програм «Хореографія»; випускники, викладачі-методисти та потенційні роботодавці позитивно оцінили зміни в освітніх програмах зі спеціальності 024 Хореографія в напрямку практичної підготовки майбутніх хореографів, зокрема Сашков Д.О. – випускник кафедри хореографії, віце-президент Харківської міської федерації спортивних танців, суддя міжнародної категорії, майстер спорту міжнародного класу зі спортивних танців, організатор кубків України та Світу зазначив важливість формування практичних навичок здобувачів вищої освіти з менеджменту та моніторингу соціокультурної діяльності, що значно підвищить їх конкурентноспроможність на ринку праці.

Майстер-клас від випускників кафедри хореографії

Кафедрою хореографії 2 жовтня 2021 року було започатковано щотижневий творчий проект «Майстер-клас від випускників кафедри хореографії» для студентів та учнів 9-11 класів. Студенти та учні із захопленням сприймали хореографічний досвід та набули нових цікавих знань від фахівців-випускників нашого університету.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашого проекту!

Концерт "Сковородинівська родина збирає друзів" з нагоди 20-річчя від дня створення кафедри хореографії

26 лютого 2021 року відбувся загальноуніверситетський профорієнтаційний концерт "Сковородинівська родина збирає друзів" з нагоди 20-річчя від дня створення кафедри хореографії. На святковий захід завітали школярі, їх батьки та всі охочі поціновувачі хореографічного мистецтва. Адміністрація університету презентувала усі спеціальності, які можна обрати в сковородинівському університеті. Абітурієнти мали змогу особисто поспілкуватися зі студентами- представниками від факультетів, які щедро ділилися своїм досвідом навчання в Alma Mater.

Давайте разом пригадаємо найяскравіші моменти зі святкового заходу.

Вітаємо народний ансамбль народного танцю (керівники О. Лиманська та К. Редько), який став призером І Міжнародного інтернет-конкурсу танцювальних колективів і хореографів України та української діаспори «Танець. NET» у віковій категорії «Доросла»: номінація «Український народно-сценічний танець» – Диплом лауреата ІІ ступеня, номінація «Український стилізований танець» – Диплом лауреата ІІІ ступеня. У рамках творчого змагання проведено конкурс хореографів, в якому нагороджено дипломами ІІ ступеня «Хореоавтор»: Ольгу Лиманську, автора та постановника українського народно-сценічного танцю «Вітає Слобожанщина» і Ольгу Барабаш, автора та постановника українського стилізованого танцю «Ой, ти, місяцю». Інтернет конкурс відбувався протягом восени 2020 року та був завершений урочистою он-лайн церемонією нагородження перед новорічними святами у м. Києві.

Вітаємо ансамбль сучасного танцю «Star Light» (керівник О. Єфімова) з переможною участю у різдвяному фестивалі «Зимовий сонцеворот» – Диплом лауреату І ступеню, категорія D, номінація сучасна хореографія, який відбувся у м. Харкові.

61002,  м. Харків, вул. Алчевських (Артема), 29,  к. 133
тел. (057) 700-35-11
e-mail: kaf-choreography@hnpu.edu.ua

Бугаєць Наталія Анатоліївна,