Регіональний центр польської мови, культури і науки

Урочисте відкриття Регіонального центру польської мови, культури і науки, започаткованого в 2016 році рішенням Вченої ради ХНПУ імені Г.С.Сковороди, відбулося 30 листопада 2017 року. Відкрили Центр Ректор університету акад. І.Ф. Прокопенко і Генеральний консул Республіки Польща в Харкові пан Януш Яблоньський. У заході також взяв участь консул Республіки Польща в Харкові пан Ян Здановський.

Регіональний центр польської мови, культури і науки має на меті сприяння популяризації вивчення польської мови, проведення культурних і наукових заходів за участю студентів університету та всіх, кого цікавить Польща, її історія, культура, мова, традиції.

Адреса: Харків, вул.Валентинівська 2, ауд.405-В
Тел. (0572) 68-61-74