Регіональний центр японської культури і освіти

Регіональний центр японської культури і освіти було відкрито у 2000 році. Завдяки тісним зв’язкам та співпраці з посольством Японії в Україні, у 1999 році кафедра східних мов ХНПУ імені Г.С. Сковороди отримала від японського посольства грант Всесвітнього японського фонду в розмірі $65 000 на відкриття японського культурного центру. Так, 5 грудня 2000 року в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди було відкрито перший на території південно-східної України Регіональний центр японської культури і освіти. На відкритті Центру були присутні почесні гості: радник посольства Японії в Україні пан Хідеомі Накаджіма, аташе посольства Японії з питань культури пані Кауро Івасакі. У відкритті Центру брали участь керівництво ХНПУ імені Г.С. Сковороди та студенти японського відділення кафедри східних мов.

Провідними завданнями Регіонального центру японської культури і освіти є: поліпшення якості вивчення японської мови, популяризація культури, звичаїв і традицій японського народу, проведення профорієнтаційної діяльності у закладах середньої освіти, підтримання міцних зв’язків з посольством Японії в Україні. Також Центр сприяє науковій роботі викладачів японського відділення кафедри східних мов та студентів, які вивчають японську. Нещодавно було відновлено набір на курси японської мови для студентів, школярів та усіх бажаючих. На базі Регіонального культурного центру працює бібліотека, де представлено великий вибір книг японською, українською, російською і англійською мовами. В бібліотеці є художня, наукова і методична література, енциклопедії і словники, величезний спектр періодичних видань Японії.

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, кор. В, к.205,
тел.(0572) 68-38-70
Email: shidna_kafedra@hnpu.edu.ua

Завідувач:

Саніна Анна Володимирівна

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.