Регіональний центр японської культури і освіти

Регіональний центр японської культури і освіти ХНПУ імені Г.С.Сковороди можна вважати найстарішим осередком японської культури не лише в Харкові, але і в Сучасній Україні, оскільки його було відкрито ще у 2000 р.

ПОДІЇ:

  • Двічі на місяць шанувальники японської мови мають змогу долучатися до участі у розмовному клубі за участі волонтера центру Томохіса Хігучі.
  • Регіональний центр японської культури та освіти брав активну участь у проведенні «Ночі Науки» у ХНПУ імені Г.С.Сковороди.
  • Виступ Генадія Миколаевича Білозерова, автора танцювального жанру "Katadance ", а також автора програм "Здоровья и творчества"

 

УВАГА!!! КАТАDАNСЕ - ТНЕАТRЕ - SТUDIО (Театр-Студія Танцювальних Мініатюр )

  • Студенти японського відділення приняли участь в святкуванні Східного Нового року, яке відбулося 03 лютого 2017 року в ХНПУ імені Г.С. Сковороди

 

  • 30 жовтня 2015 року був проведений майстер-клас з каліграфії за участі молодої харківської художниці Юлії Бондаренко. Захід відвідали містяни та студенти ВНЗ Харкова. Центру.
  • 8 жовтня 2015 року широкому загалу була представлена лекція-презентація «До Японії без віз та валіз» (відповідальна особа - Князь Г.О.), що охоплювала питання географічного положення та його впливу на життя японців, японського суспільства та цікаві факти про буденне життя японців. На цьому заході були присутні студенти-японісти факультету іноземної філології ХНПУ імені Г.С.Сковороди, студенти факультету початкового навчання та інших ВНЗ, містяни.

61168,  м. Харків, вул. Валентинівська, 2, кор. В, к.205,
тел.(0572)68-38-70
e-mail:

Штих Юлія Григорівна

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.