Шлях успіху «Від сковородинівця до…»

Покликання Асоціації випускників не лише у тому, щоб підтримувати зв'язки випускників між собою та своєю Alma Mater, а й у тому, щоб надихати нинішніх та майбутніх студентів на розвиток, нові звершення та досягнення.

Запускаємо новий проєкт Асоціації випускників ХНПУ імені Г.С. Сковороди -  Шлях успіху «Від сковородинівця до…».

Ми розпочинаємо збирати історії наших випускників різних років, спеціальностей, рівнів підготовки та кваліфікації, яких об'єднує не тільки навчання в одному університеті, а й спільні цінності, любов до своєї справи, жага до професійного та особистісного розвитку, готовність ділитися своїми знаннями та досвідом.

Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями успіхами свого професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе у професії, тощо.

P.S.

Якщо ви бажаєте поділитися з нами своєю історією будь-ласка, надішліть лист на нашу електронну скриньку alumni@hnpu.edu.ua

Долучайтеся! Чекаємо на вашу історію!

адреса: вул. Валентинівська 2, каб 319-В

е-mail: alumni@hnpu.edu.ua