Співпраця кафедри дизайну

Кафедра дизайна постійно співпрацює зі стейкхолдерами, роботодавцями, випускниками та іншими установами.

Співпраця з Комунальним закладом «Харківський спеціальний НВК» дітей з порушенням слухової функції. Шефська допомога у проведенні різноманітних заходів. 

За підтримки дитячої творчості та проведення профорієнтаційної роботи спільно з дитячою творчістю студії «ДЕАРТІС» проведена виставка «Весняні паростки».

КНР. Чунциньський Університет мистецтва та науки. Кафедра Дизайну, м. Чунцин, КНР. Проведення занять з дисциплін дизайну середовища. 17.09. 2018 –20.06.2019. Старший викладач Тининика А.С. Проведення серії майстер-класів з дизайну середовища та одягу. 17.09.2018 –16.12.2018. Доцент Григорова Л.С. та доцент Куратова М.Г.

Круглий стіл: «Сучасні технології у виготовленні вечірнього вбрання» проводили кафедра дизайну спільно з підприємством ТОВ «Весільна компанія Домінісс». м. Харків. 13 листопада 2018 р. Приймали участь студенти факультету з напряму підготовки «Дизайн одягу».

Майстер-клас «Книжкові ілюстрації. Створення та підготовка до друку» проведено випускницею Роговою Галиною, яка працює ілюстратором дитячої книги.

Творчі доробки здобувачів використовуються для потреб міської громади та адміністрації м. Харкова.

Концерт «Харитонівська ремінісенція» Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський)

61166,
м. Харків,
пров. Фанінський, 3-в, к. 404
(станція метро «Наукова»)
тел. (050) 765-22- 73
E-mail: kaf-design@hnpu.edu.ua
кандидат педагогічних наук, доцент.
тел. (067) 969-46-41

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.